• 1 z 2
 

krabička na dětskou botičku pro holčičku, kožená bílá s bílým sametem, Leander

 
Dostupnost 3 - 4 týdny
529 Kč
437,19 Kč bez DPH
   
Kód produktu 80520 / V0037
Značka Leander
Kategorie Ostatní dětský porcelán
Záruka 2 roky
 

Bílá kožená krabička na porcelánovou botičku pro holčičku uvnitř s bílým sametem. Vyrábí karlovarský porcelán značky Leander.

Vhodné jako dárek k narození dítěte. 

Podobné produkty

Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IK Avatar autora | 22.10.2019
Jedná se o můj třetí nákup dětského sortimentu ( jídelní servis dětský 2 x, bílá krabička růžový vnitřek s botičkou ). S třetím nákupem - bílá krabička s bílým vnitřkem nejsem spokojena. Krabička se liší od Vámi inzerované, kterou již v současné době na stránkách www nemáte. Rozdíly jsou již v použitém logu na víku krabiček, počtu uzávěrů krabiček a na dno bílé krabičky přilepit černé podnožky, to už je věc vkusu. Krabičku jsem nevracela i když jsem chtěla, aby obě moje vnučky měly na babičku stejnou památku. vezmeme to jako rozpoznávací znaky. Doufám jen, že mnou doobjednaná botička bude doručena v růžové barvě s malbou medvídka. Jsem si vědoma, že objednávky vyřizuje víc zaměstnanců, tak berte mé připomínky jako nezasvěceného zákazníka. Mějte se hezky, Ivana Klocová. Doporučuji Vás, ale s pozorností při objednávání.

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.