Prodlužujeme slevy na kategorii "Mrazivě nízké ceny" do 25. 2. 2024. Nakupujte výhodně porcelán a užívejte stolování.
TOP/Sleva 20 % Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Podložka pod hůlky II 6,0 x 1,8 cm, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 196 Kč
Ušetříte 39 Kč (–19 %)
157 Kč
129,75 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10490 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie Porcelán
Záruka 2 roky
 

Pro milovníky Orientu vyrobila firma s dlouholetou tradicí - Český porcelán v Dubí u Teplic tuto tvarovanou porcelánovou podložku pod hůlky (II).  Vyrobena z 3 x vypáleného jakostního porcelánu je jemně zdobena půvabnými rostlinnými orientálními motivy plnými symboliky. Zapojte svoji fantazii a dopřejte si originální intimní nebo rodinnou hodinku v duchu orientálních tradic s asijskými hůlkami! Technologie výroby umožňuje mýt tento originální cibulákový výrobek v myčce na nádobí i vkládat do mikrovlnné trouby..

Váha: 20 g
Rozměr: 6,0 x 1,8 cm

Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem