Mísa kulatá mělká 30 cm, ovoce, slonová kost

 
Dostupnost 2 - 3 týdny
826 Kč
682,64 Kč bez DPH
   
Kód produktu 03511313080H
Značka Leander
Kategorie Porcelánové mísy mělké
Záruka 2 roky
 

Mělká mísa o velikosti 30 cm je ozdobena dekorem ovoce a jemným zeleným proužkem. Tento venkovský styl se bude dokonale hodit třeba na chalupu. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému a dopřejte si nový kousek do vaší domácnosti. Tato mísa je v originální barvě slonové kosti a je vyrobena z kvalitního českého porcelánu. Mísa je vyrobena v porcelánce v Loučkách u Karlových Varů pod značkou Leander.

Porcelán slonová kost
Tvar Mary-Anne
Dekor ovoce
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.