• 1 z 2
 

Talíř hluboký, 22 cm, Andělská křídla, zlato, Leander, český porcelán

 
Dostupnost 3 – 4 týdny
Běžná cena 465 Kč
Ušetříte 93 Kč (–20 %)
372 Kč
307,44 Kč bez DPH
Kód produktu 851620214317
Značka Leander
Kategorie Porcelánové talíře hluboké
Položka byla vyprodána...
 

Slavnostní porcelánový talíř o průměru 22 cm se zlatým dekorem motivovaným andělskými křídly. Porcelán s vysokým podílem ruční práce z Louček u Karlových Varů. Nakombinujte si svůj servis přesně dle vašich představ.

 

Podobné produkty

Porcelán bílý
Tvar Hanka
Dekor Andělská křídla zlatá
Vhodné do myčky a MW trouby ne
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.