Mary-Anne, talíř mělký, 25 cm, slonová kost, ovoce, Leander

 

Talíř mělký praporový v dekoru ovoce, slonová kost.

Dostupnost Momentálně nedostupné
398 Kč
328,93 Kč bez DPH
   
Kód produktu 03510125080H
Značka Leander
Kategorie Porcelánové talíře mělké
Záruka 2 roky
 

Porcelánový talíř mělký ve slonové kosti dekorovaný ovocem. Kolekce Mary-Anne patří mezi porcelán, který svoji tvarovou praktičnost ověřil desítkami let výroby a spokojených zákazníků. Originální karlovarský porcelán, který vyniká svojí tvrdostí vám bude dobře sloužit dlouhá léta. Vsaďte na tuzemské mistry!

Průměr: 25 cm

Porcelánový talíř můžete bez starostí používat v mikrovlnné troubě a myčce nádobí.

Kompletní nabídku porcelánu ve slonové kosti dekoru ovoce najdete zde.

 

Porcelán slonová kost
Tvar Mary-Anne
Dekor ovoce
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.