Gala, sklenice na víno 200 ml, Rona, 6 ks

 
Dostupnost Nedostupné
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 50 Kč (–13 %)
349 Kč
   
Kód produktu 2570-200
Značka Rona
Kategorie sklenice na víno
Záruka 2 roky
 
Sklenička - kalíšek na bílé víno o objemu 200 ml vyrobený v kvalitě křišťálu s vynikajícími optickými vlastnostmi a leskem. Okraje sklenice jsou fazetově zabroušené, čímž jsou odolnější a příjemnější na dotek. Zabroušení rovněž napomáhá snadnému umývání a to i v myčkách nádobí. Sklenice je homogenní - vyrobena z jednoho kusu skla jednou z nejmodernějších technologií tažením nožky. Užijte si svůj nápoj v dokonalém skle. Skleničky jsou dodávány v kartonu po 6 kusech. Na zdraví! 200 ml / 7 oz H 180 mm 7" D 72 mm 2 1/4" Objevte i další sklenice z kolekce Gala.
Tvar Gala
Počet ks v sadě 6 ks
Objem 200 ml
Určení na víno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Gala, sklenice na víno 200 ml, Rona, 6 ks Gala, sklenice na víno 200 ml, Rona, 6 ks
5
JM Avatar autora | 17.8.2019
Skleničky jsou pěkné. Nejvíce nás nadchlo, že cinkají. Ne jak ty čínský, co jsme měli před tím

logo_1

Sklárna RONA byla založena roku 1892 vídeňskou společností "Schreiber & Neffen". Název sklárny "RONA"vychází z tehdejšího názvu obce, kde má sklárna do dnešních dní svoje sídlo.  
Součástí sklárny je výrobní závod, logistické centrum a zámek, bývalé sídlo zakladatelů, které v současnosti slouží jako administrativně-obchodní centrum. Na zámku je vzorkovna výrobků a prostory pro setkání s obchodními partnery a zákazníky.

Brzy po svém založení díky zručnosti sklářů a kvalitě svých výrobků si sklárna získala významné mezinárodní postavení. Většina prudukce tak, stejně jako v současnosti, byla určena na export. 
Od začátku existence sklárny bylo součástí její nabídky i sklo pro gastronomické provozy, které od roku 1897 sklárna dodávala řadě významných hotelů, mezi nimi i světoznámému hotelu Sacher ve Vídni. 

Více jako stoletá tradice ve výrobě skla se silnou exportní orientací, vysoce kvalifikovaný personál a výroba spojená s využitím nejmodernějších technologie se odráží v zajímavé a široké nabídce výrobků. Sklárna zároveň disponuje širokou nabídkou dekoračních technik. Toto zázemí umožňuje velmi pružnou reakci na změny módních trendů a potřeb trhu. Vysoký důraz je kladen na kvalitu, design a servis zákazníkům. Bohaté zkušenosti, kvalifikace a technologické vybavení umožňuje pružnou spolupráci s obchodními partnery i v oblasti individuálních požadavků v oblasti designu, technologie, dekorace či balení. Za hlavní silné stránky sklárny je možné považovat pestrost sortimentu, kvalitu, pružnost a individuální přístup k zákazníkům.

Mezi nejvýznamnější partnery sklárny patří značky jako Rosenthal, Leonardo, Moser, Royal Doulton, Crate&Barrel, ale i mnohé další. Díky svojí technologické vyspělosti a vysoké úrovni produktů si sklárna postupně vybudovala postavení celosvětového lídra v oblasti dodávek nápojového skla v oblasti dodávek nápojového skla pro letecké společnosti. K těm největším patří Fly Emirates, Quantas, Etihad, KLM, American Airlines.
Sklárna RONA sa dlouhodobě věnuje též designu svých produktů. Za svoje estetické a výtvarné pojetí získaly její produkty mnohá mezinárodní ocenění.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.