Sleva 15 % na porcelán značky Thun. Zadejte při nakupování kód Thun15 a sleva je vaše. Akce platí od 29. 6. do 10. 7. 2022. Užijte si stolování...
 

Porcelánová souprava na snídani, růže II, Leander, 3 d.

 
Dostupnost 2 - 3 týdny
Běžná cena 1 490 Kč
Ušetříte 16 Kč (–1 %)
1 474 Kč
1 218,18 Kč bez DPH
   
Kód produktu 281308150977
Značka Leander
Kategorie Snídaňové porcelánové soupravy
Záruka 2 roky
 

Tento porcelánový snídaňový set je bohatě zdobený růžemi na žlutém podkladu. Ideální jako doplněk k jednoduchému bílému nádobí či dekoracím. Povšimněte si zlatých detailů v podobě okrajů talířů a také netradičního tvaru ouška. Rovněž také toho, že šálek je na nízké nožce. S touto soupravou z kvalitního českého porcelánu si budete připadat úplně jako na zámku.

Porcelánovou soupravu vyrobila porcelánka v Loučkách u Karlových Varů pod značkou Leander.

Složení soupravy:

1x talíř dezertní 17 cm 

1x podšálek 15 cm 

1x šálek vysoký 0,20 l 

Porcelán není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.

Podobné produkty

Porcelán bílý
Tvar Monika
Vhodné do myčky a MW trouby ne
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.