Porcelánová souprava na snídani s růží, Leander, 2 d.

 
Dostupnost 3 - 4 týdny
1 190 Kč
983,47 Kč bez DPH
   
Kód produktu 281208150766
Značka Leander
Kategorie Snídaňové porcelánové soupravy,Monika
Záruka 2 roky
 

Nastartujte svůj den pořádnou snídaní! Pomůže vám s tím tento porcelánový snídaňový set složený ze šálku a zdvojeného podnosu. Jedna strana zdvojeného talířku slouží jako podšálek, a na tu druhou si můžete naservírovat oblíbenou snídani. Praktický kousek se pyšní dekorem růží, zlatými detaily a jemným žebrovaným reliéfem na okrajích talířů. Zapomeňte na hektické ráno, krásná a honosná souprava navodí příjemnou pohodovou atmosféru za všech okolností.

Porcelánovou soupravu vyrobila porcelánka v Loučkách u Karlových Varů pod značkou Leander.

Složení soupravy:

1x podnos zdvojený 28 cm 

1x šálek vysoký 0,20 l 

Porcelán není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.

Podobné produkty

Porcelán bílý
Tvar Monika
Počet ks v sadě 2
Vhodné do myčky a MW trouby ne
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika
Počet dílů v sadě 2 ks
Počet lidí 1

Ruční výroba karlovarského porcelánu Leander


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.