VÝPRODEJ prodlužuje!!! Využijte naší akce na porcelán a další zboží. Zlevněné produkty najdete v kategorie "Výprodej" (viz níže). Akce platí až do 5. 2. 2023. Nakupte výhodně a užijte si stolování...
Akce Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Snídaňová sada, český porcelán, Modrohrátky, Leander, 5 D.

 

V této 5dílné snídaňové soupravě najdete talířek, misku, hrneček a šálek s podšálkem. Porcelánová snídaňová souprava s květinovým dekorem patří do kolekce Modrohrátky ze zahrádky.

Dostupnost 3 - 4 týdny
1 190 Kč
983,47 Kč bez DPH
   
Kód produktu 031308202772
Značka Leander
Kategorie Snídaňové porcelánové soupravy
 

Nastartujete svůj den ve velkém stylu díky této krásné snídaňové soupravě z porcelánu. Od teď si snídani vychutnáte z dokonale sladěného nádobí s romantickým květinovým motivem. Retro snídaňová souprava z kolekce Modrohrátky ze zahrádky obsahuje vše potřebné – talířek, misku, hrneček a šálek s podšálkem. Snídaňová sada vyrobená kombinací nejmodernějších technologických postupů a vysokého podílu ruční práce vám zpříjemní každé ráno. Víte o někom, kdo by ze snídaňového setu měl radost? Darujte mu ho k Vánocům, narozeninám, nebo jen tak.

Snídaňovou sadu vyrobila porcelánka v Loučkách u Karlových Varů pod značkou Leander.

Snídaňová souprava obsahuje:

1x hrnek 0,30 l

1x šálek 0,20 l

1x podšálek 15 cm

1x miska 16 cm

1x dezertní talíř 19 cm

Celková hmotnost: 2,46 kg

Porcelán je vhodný do myčky a mikrovlnné trouby

Porcelán bílý
Tvar Mary-Anne
Dekor Modrohrátky ze zahrádky
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.