Je tu jaro a s ním jarní sleva 12 % na vše. Zadejte kód SLEV12 a vybírejte porcelán, sklo i příbory. Akce platí od 23 do 28. 3. 2023. Nepropásněte ji.
Doprava po ČR zdarma Efekt lupa
 

Lampový podstavec prolamovaný s monturou, 37 cm, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
6 942 Kč
5 737,19 Kč bez DPH
   
Kód produktu 70537 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie svícny, lustry, zrcadla
Záruka 2 roky
 

Ouvej! Rozbil se porcelánový díl lampy? Nezoufejte a kupte nový! V dlouhé produktové řadě české porcelánky Dubí u Teplic myslí i na tyto nehody! Lampový bohatě dekorovaný podstavec s ozdobnou prolamovanou mřížkou a zároveň s objímkou pro žárovku (s monturou) je možné dokoupit! Dodržujte však zásady bezpečné manipulace! Výrobek je originální cibulák, jehož porcelánovou část čistíme kouskem vodou navlhčeného textilu. Nevkládejte do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby!

Výška 37 cm

Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem