• 1 z 2
 

Stínítko vitráž k lampovému podstavci / neprolamované, 1600 g, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost 3 - 10 pracovních dní
15 669 Kč
12 949,59 Kč bez DPH
   
Kód produktu 70538 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie svícny, lustry, zrcadla
Záruka 2 roky
 

Ouvej! Rozbilo se stínítko lampy? Nezoufejte a kupte nové! V dlouhé produktové řadě české porcelánky Dubí u Teplic myslí i na tyto nehody! Stínítko vitráž k lampovému podstavci (neprolamované) je možné dokoupit! Dodržujte však zásady bezpečné manipulace! Výrobek je originální cibulák a tuto část doporučujeme čistit kouskem vodou navlhčeného textilu. Nevkládejte do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby!

Váha 1600 g

Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.