TOP/Sleva 20 % Efekt lupa
 

Zrcadlo oválné otočné oválné ve stříbrném rámu 960 g, 2 části, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 5 234 Kč
Ušetříte 1 047 Kč (–20 %)
4 187 Kč
3 460,33 Kč bez DPH
   
Kód produktu 70556 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie svícny, lustry, zrcadla
Záruka 2 roky
 

Rozmazaná rtěnka je faux pas (čti -fó pa-) hlavně v prostředí, kde je vzhled důležitý nebo prostě proto, že chceme vypadat dobře, a proto naše časté pohledy do zrcadla. Toto oválné otočné zrcadlo zasazené do stříbrného rámu vyrobila firma Český porcelán v Dubí v Čechách. Jeho podstavec je porcelánový s modrým dekorem proveden tiskem i malován ručně. Zdoben lístky a květy pivoněk, které symbolizují bohatství a vznešenost. Originální cibulákový vzor! A jak o něj pečovat? Otíráme kouskem vodou navlhčeného textilu.

Váha: 960 g
Počet částí: 2

Podobné produkty

Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem