Je tu jaro a s ním jarní sleva 12 % na vše. Zadejte kód SLEV12 a vybírejte porcelán, sklo i příbory. Akce platí od 23 do 28. 3. 2023. Nepropásněte ji.
 

Zrcadlo s rámem / závěsné 40 x 37 cm, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
2 910 Kč
2 404,96 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10473 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie svícny, lustry, zrcadla
Záruka 2 roky
 

" . . drobeček v koutku úst?" To se pečlivé ženě nemůže stát! Několikrát za den totiž kontroluje svůj vzhled v tomto půvabném, do modra laděném zrcadle s rámem, s lístky a květy pivoněk, které symbolizují bohatství a vznešenost. Podstavec výrobku české porcelánky v Dubí v Čechách je vyroben z jakostního bílého porcelánu. Originální cibulový vzor!  A jak o něj pečovat? Otíráme kouskem vodou navlhčeného textilu.

Váha: 1730 g
Rozměr: 40 x 37 cm

Podobné produkty

Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Rozměr 40 x 37 cm
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem