Šálek s podšálkem 240 ml, bílý porcelán, Melodie, G. Benedikt

 
Dostupnost 1 - 2 týdny
221 Kč
182,64 Kč bez DPH
   
Kód produktu MEL0232
Značka G. Benedikt
Kategorie Melodie
 

Tato sada šálku s podšálkem z kolekce Melodie vyrobena ze silnostěnného porcelánu jistě potěší všechny čajové fanoušky. Vzhledem k tomu, že je tento šálek širší a nižší je perfektní pro podávání čaje. Rovněž je vhodná do restauračních provozů díky vysoké odolnosti materiálu. Šálek i podšálek jsou odekorovány decentními vlnkami.

Objem: 240 ml

Tvar Melodie
Materiál porcelán
Objem 240ml
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie známé karlovarské porcelánky G. Benedikt se začala psát roku 1882, kdy ji ve Dvorech založili bratři Benediktové pod názvem „Gebrüder Benedikt“.

Společnost G. Benedikt se soustředí především na hotelový porcelán. Začala ho vyrábět v roce 1958, konkrétně šlo například o kolekce Praha, Diana, Melodie atd. Ty se vyrábí dodnes a stále se těší velké oblibě.

Po privatizaci se roku 1992 stal závod součástí švýcarského koncernu Keramik Holding AG Laufen. V roce 2002 byla značka zakoupená českou společností Polyflex a znovu se vrátila k názvu G. Benedikt. Dalšími obchodními značkami, pod kterými firma G. Benedikt vyrábí, jsou Lilien Austria a Suisse Langenthal.

Porcelán G. Benedikt si oblíbíte pro jeho úžasnou mechanickou odolnost, celkově vysokou kvalitu a rozmanitý výběr z tradičních, časem prověřených řad. Pokud ovšem upřednostňujete moderní design, rovněž máte z čeho vybírat.

Mezi hlavní odběratele patří různá stravovací zařízení. V rozmanité nabídce si své najdou školní jídelny, kantýny, ale i podniky z oblasti vyšší gastronomie a mnohé další provozy.