📢PRODLUŽUJEME slevu 15% na veškerý bílý porcelán: Využijte této nabídky a pořiďte si porcelán za nejnižší ceny. Zadejte kód WHITE15 a užijte si stolování. Platí do 14. 7. 2024.🎉

Doprava a platba Slovensko a svět

Doprava a platby do zahraničí (kromě Slovenska) budou spočítány na váš konkrétní emailový požadavek. Pište na info@porcelanovysvet.cz.

For foreign customers: We will count the cost of shipping to your place in any country in the world (except Great Britain) according to your request by email. Please, write us list of products you intend to buy to our email info@porcelanovysvet.cz

 

SLOVENSKO

Možnosti platby

V Porcelánovém světě můžete platit kartou online, bankovním převodem nebo dobírkou.

Platební karta      gopay_bannery-barevne maestro mastercard._electronicpng mastercard mastercard_securecode VISAElektron VISA  

Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti GP WebPay, která je v celé Evropě nejdůležitějším zpracovatelem karet a zprostředkovává platby kartou pro největší české banky. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci.

Bankovní převod

Platba bankovním převodem je způsob platby předem, tj. zboží je odesláno po připsání peněz na účet Porcelánového světa. Platby v eurech jsou převáděny na náš euro účet. Neplatíte žádné poplatky za směnu. Všechny informace ohledně platby bankovním převodem vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky. Upozorňujeme, že zboží může být rezervováno pouze jeden týden.

Údaje pro bankovní převod v eurech:

Zkouta s.r.o., Porcelánový svět
Fio banka a.s.
Č. účtu: 2000861889
Kód banky: 2010

IBAN: CZ5820100000002000861889

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky uvedené v e-mailu týkajícího se informací o platbě bankovním převodem. 

Dobírka pro jednokusové zásilky do cca 15 Kg (€2,5)

Objednávejte dnes a zaplaťte až při převzetí. Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží přímo přepravci při předání zboží. 

 

Možnosti dopravy

Doprava domů (PPL, €7,50 - €10,5 dle váhy)

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost PPL, která zaručuje bezpečnou a šetrnou přepravu vašeho zboží.

Po vydání zásilky z našeho skladu vás PPL kontaktuje prostřednictvím SMS s termínem doručení. To je následně možné telefonicky přizpůsobit vašim požadavkům.

 

Osobní odběr - výdejní místa (PPL Parcel Connect, €5,90)

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na výdejním místě PPL . Aktuální seznam výdejních míst najdete při volbě způsobu přepravy v objednávce.

  

Jídelní soupravy   Talířové soupravy   Kávové soupravy   Čajové soupravy   Sklo   Příbory