Proč nakupovat na Porcelánovém světě?

 

Je mnoho důvodů, proč nakupovat sklo a porcelán na www.porcelanovysvet.cz

 

Doprava nad 4000 Kč zdarma, jinak od 69 Kč

Dopravu nad 4000 Kč neřešíte, ta jde za námi. Zdarma posíláme přes přepravní službu GLS nebo Uloženku.

U nižších částek můžete využít osobních odběrů v síti Uloženka, která čítá přes 185 odběrných míst v České a Slovenské republice, expresní přepravu GLS (příp. jiný) nebo tradiční Českou poštu.

Garance doručení zásilky v pořádku

Víme, že sklo i porcelán jsou křehké. Proto každý výrobek pečlivě probalujeme a kromě standardního obalu od výrobce jej navíc balíme ještě do další bezpečnostní kartonové krabice. Garantujeme, že zásilka přijde v pořádku. Pokud by se přeci jenom něco přihodilo, sjednáme rychlou nápravu k vaší plné spokojenosti.

Nakupujete za skvělé ceny

Snažíme se nabízet kvalitní produkty za férové ceny od českých a slovenských mistrů. Pokud někde naleznete stejný produkt za lepší cenu, než je v aktuální nabídce na www.porcelanovysvet.cz – dejte nám, prosím, vědět. My Vám následně připravíme naši nabídku. Uděláme vše pro to, abyste na našem e-shopu mohli spokojeně nakupovat za nejlepších podmínek. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem na info@porcelanovysvet.cz, telefonem na čísle 777 59 39 52 nebo přes sociální sítě.

Objednání zboží také přes telefon nebo email

Neradi objednáváte přes formulář eshopu? Preferujete objednání zboží přes telefon nebo email? Samozřejmě. U nás je to možné. Svoji objednávku nám můžete zatelefonovat a její detaily probrat přímo s naším prodejním asistentem na telefonu 777 59 39 52 (PO - PÁ 8.00 - 17:00). Nebo ji můžete zaslat na email info@porcelanovysvet.cz

Soupravy na míru

U nás máte možnost vytvořit si svoji porcelánovou soupravu na míru od většiny výrobců. Není nutné držet se jen připravených porcelánových sestav. Napište nám na info@porcelanovysvet.cz, kolik chcete talířů, šálků nebo misek, v jakých velikostech a dekoru. My Vám připravíme nabídku na míru. Něco se vám rozbilo? U většiny výrobců není problém! Objednejte si třeba jeden podšálek. Bude-li produkt stále v aktuální nabídce výrobce, my vám jej zajistíme.

 Široké možnosti placení

Preferujete platbu kartou, převodem z bankovního účtu nebo nejraději dobírku? Vyberte si, u nás můžete platit jakkoli. Platit můžete v korunách i v eurech. 

Splátkový prodej online – iplatba

Nehodí se vám vydat větší obnos peněz najednou na nákup krásného a hodnotného dárku? Preferujete rozložit platbu do více splátek? Ano, je to možné! Ve spolupráci se společností Cofidis nabízíme online splátkový prodej iplatba.cz. Jednoduché a rychlé vyřízení.

České a slovenské výrobky

Jsme český prodejce českých a slovenských výrobků. Myslíme si, že kvalitní český porcelán a sklo je něco, co má stálou hodnotu a u nás také dlouhou tradici. A je třeba to podporovat. Nejen proto, že tuzemské porcelánky a sklárny vytvářejí pracovní místa v mnoha našich regionech, ale především proto, že je to část naší kultury, o kterou je třeba se starat a pěstovat si ji, aby tady mohla vzkvétat i po nás. 

 

Nakupujte na spolehlivém eshopu a užijte si stolování...

 

Jídelní soupravy   Talířové soupravy   Kávové soupravy   Čajové soupravy   Sklo   Příbory

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.