Proč nakupovat na Porcelánovém světě?

 Je mnoho důvodů, proč nakupovat sklo a porcelán na www.porcelanovysvet.cz

 

Doprava nad 6000 Kč zdarma, jinak od 89 Kč

Dopravu nad 6000 Kč neřešíte, ta jde za námi. Zdarma posíláme na Balíkovnu České pošty a výdejních míst DPD nebo DPD na adresu.

U nižších částek můžete využít osobních odběrů v síti Balíkovna od České pošty, PPL nebo výdejních míst PPL. Tisíce výdejních míst v České a Slovenské republice, expresní přepravu DPD nebo Balík do ruky od České pošty.

Garance doručení zásilky v pořádku

Víme, že sklo i porcelán jsou křehké. Proto každý výrobek pečlivě probalujeme a kromě standardního obalu od výrobce jej navíc balíme ještě do další bezpečnostní kartonové krabice. Garantujeme, že zásilka přijde v pořádku. Pokud by se přeci jenom něco přihodilo, sjednáme rychlou nápravu k vaší plné spokojenosti.

Nakupujete za skvělé ceny

Snažíme se nabízet kvalitní produkty za férové ceny od českých a slovenských mistrů. Pokud někde naleznete stejný produkt za lepší cenu, než je v aktuální nabídce na www.porcelanovysvet.cz – dejte nám, prosím, vědět. My Vám následně připravíme naši nabídku. Uděláme vše pro to, abyste na našem e-shopu mohli spokojeně nakupovat za nejlepších podmínek. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem na info@porcelanovysvet.cz, telefonem na čísle 777 683 225 nebo přes sociální sítě.

Objednání zboží také přes telefon nebo email

Neradi objednáváte přes formulář eshopu? Preferujete objednání zboží přes telefon nebo email? Samozřejmě. U nás je to možné. Svoji objednávku nám můžete zatelefonovat a její detaily probrat přímo s naším prodejním asistentem na telefonu 777 683 225 (PO - PÁ 8:00 - 14:00). Nebo ji můžete zaslat na email info@porcelanovysvet.cz

Soupravy na míru

U nás máte možnost vytvořit si svoji porcelánovou soupravu na míru od většiny výrobců. Není nutné držet se jen připravených porcelánových sestav. Napište nám na info@porcelanovysvet.cz, kolik chcete talířů, šálků nebo misek, v jakých velikostech a dekoru. My Vám připravíme nabídku na míru. Něco se vám rozbilo? U většiny výrobců není problém! Objednejte si třeba jeden podšálek. Bude-li produkt stále v aktuální nabídce výrobce, my vám jej zajistíme.

Široké možnosti placení

Preferujete platbu kartou, převodem z bankovního účtu nebo nejraději dobírku? Vyberte si, u nás můžete platit jakkoli. Platit můžete v korunách i v eurech. 

Možnost odložení platby až o 30 dní – PlatímPak

Zaplaťte zboží až po převzetí a vyzkoušení. Jednoduché a rychlé schválení. Je to zdarma. Neplatíte nic navíc.  

České a slovenské výrobky

Jsme český prodejce českých a slovenských výrobků. Myslíme si, že kvalitní český porcelán a sklo je něco, co má stálou hodnotu a u nás také dlouhou tradici. A je třeba to podporovat. Nejen proto, že tuzemské porcelánky a sklárny vytvářejí pracovní místa v mnoha našich regionech, ale především proto, že je to část naší kultury, o kterou je třeba se starat a pěstovat si ji, aby tady mohla vzkvétat i po nás. 

 

Nakupujte na největším e-shopu s českým porcelánem a užijte si stolování...

 

Jídelní soupravy   Talířové soupravy   Kávové soupravy   Čajové soupravy   Sklo   Příbory