Doprava a platba

 

Doprava zdarma pro objednávky nad 4 000 Kč

Nakupte za více jak 4 000 Kč a náklady na dopravu za vás uhradíme my. Vy tak neplatíte nic navíc! Platí pro dopravu přes DPD nebo na výdejní místo DPD Pickup.

 

Možnosti dopravy ČR

Doprava domů (DPD Private, 125 Kč)

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost DPD, která zaručuje bezpečnou a šetrnou přepravu vašeho zboží.

Po vydání zásilky z našeho skladu vás DPD kontaktuje prostřednictvím SMS/ emailu s termínem doručení. To je následně možné telefonicky přizpůsobit vašim požadavkům. 

Zásilky jsou doručovány do 24 hodin od odeslání. Jedná se o nejrychlejší způsob doručení. Doporučujeme využívat na těžší zásilky a také pokud potřebujete balík rychle.

 

Doprava domů - Balík do ruky, Česká pošta (159 Kč)

Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která zásilku doručuje osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní.

V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS/e-mailu.

Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu České pošty https://formulare.cpost.cz/overeni.html

Obvyklá doba přepravy je 1-2 pracovní dny.

 

Osobní odběr na výdejním místě DPD Pickup (79 Kč)

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě DPD Pickup, které najdete v každé větší obci. Aktuálně je zásilku možné vyzvednout na více než 1000 pobočkách. Na některých výdejních místech je možné platit při převzetí kartou. Pokud chcete platit kartou při vyzvednutí, doporučujeme prověřit, zda zvolené výdejní místo umožňuje tento typ placení dobírky zde. Zásilka je na výdejním místě připravena k vyzvednutí maximálně 5 dní. 

 

 

Možnosti platby ČR

V Porcelánovém světě můžete platit kartou online, bankovním převodem nebo přes rychlé platební příkazy vybraných bank. Platba na dobírku je možná u dopravy domů (DPD) i "Balíku do ruky" (Česká pošta) a to hotově i kartou. 

Platební karta gopay_bannery-barevnemaestro mastercard._electronicpng mastercard mastercard_securecode VISAElektron VISA Visa_verified

Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti GoPay, která je v celé Evropě nejdůležitějším zpracovatelem karet a zprostředkovává platby kartou pro největší české banky. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci.

Bankovní převod

Platba bankovním převodem je způsob platby předem, tj. zboží je odesláno po připsání peněz na účet Porcelánového světa. Všechny informace ohledně platby bankovním převodem vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky. Upozorňujeme, že zboží může být rezervováno pouze jeden týden.

Údaje pro bankovní převod:

Zkouta s.r.o., Porcelánový svět
Fio banka a.s.
Č. účtu: 2800831629
Kód banky: 2010

Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, které naleznete v potvrzovacím emailu společně s informací o platbě bankovním převodem.

Rychlý platební příkaz gopay_bannery-barevne

Ve spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platit zjednodušeným platebním příkazem u následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen Bank, GE Money, mBank a Fio banka. Rychlý platební příkaz spočívá v tom, že vás ihned po dokončení objednávky přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví, kde můžete ihned po zabezpečeném přihlášení odeslat předvyplněný platební příkaz. Vše je maximálně jednoduché a 100% bezpečné. 

Nákup na splátky iplatba.cz

Ve spolupráci se společností Cofidis jsme pro vás připravili možnost online nákupu na splátky. Vše vyřídíte jednoduše a rychle z pohodlí domova. Vyberte možnost placení iplatba. Po dokončení objednávky budete přesměrování na iplatba.cz, kde vyplníte potřebné údaje. Úvěr je posouzen do 20 min. Podrobnosti o splátkovém prodeji najdete zde.

Dobírka (45 Kč)

Objednávejte dnes a zaplaťte až při převzetí. Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží přímo přepravci při předání zboží. 

 

Jídelní soupravy   Talířové soupravy   Kávové soupravy   Čajové soupravy   Sklo   Příbory