Doprava a platba

 

Doprava zdarma pro objednávky nad 4 000 Kč

Nakupte za více jak 4 000 Kč a náklady na dopravu za vás uhradíme my. Vy tak neplatíte nic navíc! Platí pro dopravu přes DPD, na výdejní místa DPD Pickup a Balíkovnu České pošty.

 

Možnosti dopravy ČR

Doprava domů (DPD Private, 129 Kč)

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost DPD, která zaručuje bezpečnou a šetrnou přepravu vašeho zboží.

Po vydání zásilky z našeho skladu vás DPD kontaktuje prostřednictvím SMS/ emailu s termínem doručení. To je následně možné telefonicky přizpůsobit vašim požadavkům. 

Zásilky jsou doručovány do 24 hodin od odeslání. Jedná se o nejrychlejší způsob doručení. Doporučujeme využívat na těžší zásilky a také pokud potřebujete balík rychle.

 

Doprava domů - Balík do ruky, Česká pošta (159 Kč)

Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která zásilku doručuje osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní.

V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS/e-mailu.

Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu České pošty https://formulare.cpost.cz/overeni.html

Obvyklá doba přepravy je 1-2 pracovní dny.

 

Doprava domů (PPL, 139 Kč) 

Doručení následující pracovní den. Avízo o doručování SMS zprávou s časovým oknem. Doporučujeme pro větší objednávky a v čase Vánoc.

 

Osobní odběr na výdejním místě České pošty - Balíkovna (79 Kč)

Doručení do výdejních místa Balíkovna České pošty obvykle již následující pracovní den od odeslání. Úložní doba 5 dní s možností prodloužení na 15 dní. Zrychlený výdej na pobočkách České pošty. Doporučujeme pro menší zásilky. Vyzvednutí na kód. Avízo přes SMS a email. Výdejní místa mají dostatečnou kapacitu a zásilka tak bude vždy včas doručena.

 

Osobní odběr na každé pobočce České pošty - Balík na poštu (149 Kč)

Doručení na kteroukoli pobočku České pošty obvykle již následující pracovní den od odeslání. Úložní doba 7 dní s možností prodloužení na 15 dní. Možno zaslat i větší a vícekusové zásilky. Avízo přes SMS a email. Výdejní místa mají dostatečnou kapacitu a zásilka tak bude vždy včas doručena.

Osobní odběr na výdejním místě DPD Pickup (89 Kč)

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě DPD Pickup obvykle do 1-2 dnů. Zásilka je na výdejním místě připravena k vyzvednutí maximálně 4 dny. Na výdejny nelze zaslat větší objednávky, vícekusové zásilky a zásilky na dobírku. V předvánočním období může docházet k přeplnění výdejních míst a tedy ke zpoždění Vaší zásilky. V tomto čase doporučujeme volit DPD na adresu nebo Českou poštu Balík do ruky, Balík na poštu a Balíkovnu.

PPL výdejní místo (94 Kč)

Uložní doba zásilky se liší dle zvoleného výdejního místa. Ve výdejním boxu (nonosto provoz) je uložena po dobu 3 dnů, na kamenné provozovně 7 dní. 

 

Možnosti platby ČR

V Porcelánovém světě můžete platit kartou online, bankovním převodem nebo přes rychlé platební příkazy vybraných bank. Platba na dobírku je možná u dopravy domů (DPD) i "Balíku do ruky" (Česká pošta) a to hotově i kartou. 

Platební karta gopay_bannery-barevnemaestro mastercard._electronicpng mastercard mastercard_securecode VISAElektron VISA Visa_verified

Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti GoPay, která je v celé Evropě nejdůležitějším zpracovatelem karet a zprostředkovává platby kartou pro největší české banky. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci.

Bankovní převod

Platba bankovním převodem je způsob platby předem, tj. zboží je odesláno po připsání peněz na účet Porcelánového světa. Všechny informace ohledně platby bankovním převodem vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky. Upozorňujeme, že zboží může být rezervováno pouze jeden týden.

Údaje pro bankovní převod:

Zkouta s.r.o., Porcelánový svět
Fio banka a.s.
Č. účtu: 2800831629
Kód banky: 2010

Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, které naleznete v potvrzovacím emailu společně s informací o platbě bankovním převodem.

Rychlý platební příkaz gopay_bannery-barevne

Ve spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platit zjednodušeným platebním příkazem u následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen Bank, GE Money, mBank a Fio banka. Rychlý platební příkaz spočívá v tom, že vás ihned po dokončení objednávky přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví, kde můžete ihned po zabezpečeném přihlášení odeslat předvyplněný platební příkaz. Vše je maximálně jednoduché a 100% bezpečné. 

Nákup na splátky iplatba.cz

Ve spolupráci se společností Cofidis jsme pro vás připravili možnost online nákupu na splátky. Vše vyřídíte jednoduše a rychle z pohodlí domova. Vyberte možnost placení iplatba. Po dokončení objednávky budete přesměrování na iplatba.cz, kde vyplníte potřebné údaje. Úvěr je posouzen do 20 min. Podrobnosti o splátkovém prodeji najdete zde.

Dobírka (45 Kč)

Objednávejte dnes a zaplaťte až při převzetí. Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží přímo přepravci při předání zboží. 

 

Jídelní soupravy   Talířové soupravy   Kávové soupravy   Čajové soupravy   Sklo   Příbory