❗❗Velká výprodejová akce je tu! Vyberte si soupravy i kusový porcelán se slevou až 50 %. Všechny produkty najdete v níže uvedené kategorie "Slevy až 50 %. Platí jen do výprodání zásob, případně do 5. 5. 2024. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost.

O nás

Jmenuji se Petr Juppa a s mojí ženou Terezou provozujeme tento internetový obchod. Nápad na vybudování eshopu se rodil poměrně nenápadně a to i přes to, že jsme oba byli dlouhou dobu doslova obklopeni karlovarským porcelánem. Tereza totiž pochází z rodiny, která ještě před několika lety provozovala obchod se sklem a porcelánem ve středních Čechách. Pak ale jako většina malých obchodníků v okresních, ale často i krajských městech, museli pro nízký zájem obchod zavřít.

porcelanovy_svet_pj

Často jsme se bavili o tom, že je škoda, že takové krásné a tradiční věci již nelze snadno koupit. Že mnoho obchodů s tímto sortimentem muselo zavřít. No řekněte sami, kolik je ve vašem okolí prodejen sklo porcelán? Důvody pro jejich zánik jsme si uvědomovali, ale nějak nám pořád něco vrtalo hlavou. Přece nechtějí všichni kupovat porcelán v supermarketech nebo velkoprodejnách s nábytkem?! Vždyť tam nabízejí hlavně zahraniční výrobky a často ve výrazně nižší kvalitě?! To přeci musí českému člověku chybět, že si nemůže snadno pořídit karlovarský porcelán nebo české sklo!“, říkali jsme si. Napadlo nás tedy ještě zjistit situaci na internetu. Zde jsme několik obchodníků nalezli, ale přišlo nám, že především v nabídce porcelánu je mnohé co zlepšit. A tak jsme se do toho vrhli.

Eshop Porcelánový svět jsme spustili koncem srpna 2015 po několikatýdenních přípravách. Stále na něm denně pracujeme, přidáváme produkty, vytváříme vlastní fotografie a snažíme se ho vylepšovat. Naším cílem je nabídnout osvědčené české výrobky a to nejen v nejprodávanějších kolekcích, ale i v kolekcích okrajovějších, které jsou také krásné, ale často na ně v běžných obchodech ani na internetu nenarazíte. Jedná se např. o starorolský porcelán Moritz Zdekauer, ručně vyráběný porcelán z Louček, kompletní kolekce skla Crystalex z Nového Boru či prvotřídních příborů Toner z Moravské Třebové.

Věříme, že kvalitní české výrobky mají stále své místo v tuzemských domácnostech a budou i nadále zdobit nejeden zdejší stůl. Vždyť je to naše národní tradice a identita, o kterou je třeba dobře pečovat, aby zůstala zachována i pro další generace.   

V našem snažení nám pomáhají dvě malé princezny, pes a dva kocouři :-)

Užijte si stolování…

 

Jídelní soupravy   Talířové soupravy   Kávové soupravy   Čajové soupravy   Sklo   Příbory