🎄❗Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek zaplacených do 20. 12. 2023, případně vytvořených do tohoto data, jsou-li na dobírku. Zjistěte si stav své objednávky v našem chatu (v pravém dolním rohu). Stačí jen otevřít chat, kliknout na pole "Zjistit stav objednávky", napsat její číslo nebo svůj e-mail a hned budete vědět, v jaké fázi je vaše objednávka.

Melodie

Porcelán do vašeho stravovacího zařízení vybírejte pečlivě. Ovlivňuje celkový dojem, s nímž budou vaši hosté odcházet. Chcete vsadit na klasiku bez dekoru a zároveň byste rádi nějaké ozvláštnění? Volte kolekci Melodie.

Melodie je ozdobená designovými vlnkami, které nádobí dodají jiskru. Zároveň je určená do náročného provozu. Jde totiž o kvalitní a velmi odolný silnostěnný porcelán. Ovšem své využití si nachází i v domácnostech. Nemusíte se bát, že když s ním někde trochu ťuknete, hned se rozbije.

Pěkný design, bytelnost, vysoká kvalita garantovaná značkou G. Benedikt...Pokud jde o vlastnosti, které i vy vyžadujete od svého porcelánu, je přímo pro vás. Prohlédněte si i další hotelový porcelán.

 
92
13911921391
Značky

Stránka 1 z 3 - 40 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 40 položek celkem