❗❗Velká výprodejová akce je tu! Vyberte si soupravy i kusový porcelán se slevou až 50 %. Všechny produkty najdete v níže uvedené kategorie "Slevy až 50 %. Platí jen do výprodání zásob, případně do 5. 5. 2024. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost.

Porcelán s modrou házenkou G. Benedikt

Dekory s házenkou, tj. drobnými svazky kvítků na porcelánu jsou nadčasovým a velmi oblíbeným dekorem a v současné době si ho pořídíte v různých obměnách. Oblíbeným je i modrá házenka se zeleným proužkem po okrajích.

Toto květinové nádobí je ze silnějšího porcelánu je od oblíbené české značky G. Benedikt. Díky tomuto porcelánu v tradičním designu, který je oblíbený již mnoho let, si užijete stolování s rodinou i přáteli naplno. Kolekce je vyrobena ze silnostěnného porcelánu, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost.

Vyberte si talířovou sadu, případně si pořiďte porcelánové talíře, hrnky nebo mísy i samostatně. Podobné nádobí s modrou květinovou házenkou nabízí i proslulá česká značka Thun 1794. Nechte se okouzlit kvalitou tohoto českého porcelánu a dopřejte si příjemné stolování s novým porcelánem.

 
135
429011354290
Značky
Tvar

Stránka 1 z 3 - 41 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 41 položek celkem