🎄❗Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek zaplacených do 20. 12. 2023, případně vytvořených do tohoto data, jsou-li na dobírku. Zjistěte si stav své objednávky v našem chatu (v pravém dolním rohu). Stačí jen otevřít chat, kliknout na pole "Zjistit stav objednávky", napsat její číslo nebo svůj e-mail a hned budete vědět, v jaké fázi je vaše objednávka.

Porcelán Valbella

Porcelán Valbella zaujme svým dekorem tvořeným moderními modrými kvítky. Jde o velmi povedený motiv, který si nachází stále více příznivců.
Valbellu v naší nabídce najdete ve dvou základních tvarech - Verona a Benedikt (vyfiltrujte si níže). Největší nabídku produktů máme ve Veroně. Krom souprav si uveďme také hrnky, mlékovky, etažérky, misky, cukřenky, podnosy, slánky a mnohé další. Druhý uvedený tvar, Benedikt, zaujme všechny obdivatele silnostěnných dekorů. Pokud se vám líbí tvar Benedikt, ale upřednostňujete bílý porcelán, podívejte se na tuto kolekci.

Ve Valbelle také pro vás máme plecháčky, tedy jen co se týče designu. Jinak jde samozřejmě o kvalitní český porcelán. Ve filtru níže je najdete pod tvarem "Retro".

 
111
649011116490
Značky
Tvar

Stránka 1 z 4 - 71 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 71 položek celkem