🎉Novinka v akci: Využijte zaváděcí slevu 10 % na porcelán v kolekci "rakouská házenka". Platí od ⏰21. 5. - 2. 6. 2024⏰. Najdete v kolekcích. Užijte si stolování... 🍽️

Porcelán s rakouskou házenkou z Dubí

Pokud jste i vy "propadli" drobným kytičkám rozházených po porcelánu, tzv. házence, určitě vás zaujme tato kolekce - rakouská házenka. Decentní kytičky a modrá linka jsou velmi vyvedeným dekorem. Posuďte sami.
A nenechte se mýlit. I kolekce rakouská házenka, stejně jako veškerý náš porcelán, je české výroby a je tak zárukou vysoké kvality. Konkrétně tento dekor pro vás vyrábí Český porcelán z Dubí.
Na výběr máte z mnoha produktů. Začněte třeba talířovou soupravou. Nechybí v naší nabídce ani sada šálků a podšálků a k dokupování máte rozmanitý kusový porcelán - talíře, vázu, etažér, máslenku, mísy a misky, lis na citrón, omáčník, stojánek na ubrousky, hrnky a další.
Jste-li příznivcem házenky, podívejte se i na další kolekce - klasickou házenku, házenku s červeným proužkem, modrou házenku či modrou házenku se zeleným pruhem. Která si získá vás? Vybírejte.

 
143
377111433771
Značky

Stránka 1 z 3 - 46 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 46 položek celkem