Novinky

Nově! Porcelánové figurky Royal Dux Bohemia.

Vážení zákazníci,

rozšířili jsme nabídku o porcelánové figurky z Duchcova. Máte se na co těšit! Najdete zde ručně vyráběný figurální porcelán značky Royal Dux Bohemia od duchcovské porcelánky. Porcelánka v Duchcově začala výrobu už v roce 1853. Ve výrobním programu tak najdete figurky s tradičními motivy, ale i motivy moderními. Jedná se o výrobky vhodné do moderních i tradičních interiérů. Svojí nadčasovou krásou patří rovněž mezi žádané dárky.  

Figurky jsme naskladnili v kategoriích lidské motivy, zvířecí motivy, dekorativní předmětybruselský styl.

figurka--porcelanova--akt--sedici--v--trave--isis--royal--dux  sova--snezna--porcelanova--figurka--royal--dux--pastel  obraz--dux--porcelan--prekvapeni  bizon--porcelanova--figurka--bile

Věříme, že rozšíření sortimentu přivítáte. 

Váš Porcelánový svět. 

 

Inventury - možné prodloužení dodacího termínu

Vážení zákazníci,

začátkem ledna budou u nás a také u našich dodavatelů probíhat inventury skladů. 

Inventura u nás je plánována na 2 - 3 dny počínaje datem 2. 1. 2018. V těchto dnech budeme standardně přijímat objednávky, ale jejich příprava a odeslání proběhne hned po ukončení inventury. Prosíme vás tedy o trpělivost s doručením vaší objednávky.

Inventury u našich dodavatelů obvykle trvají déle a to 1 - 2 týdny. V tomto čase tak nemůžeme objednávat a doplňovat zboží, které není skladem. Dodací lhůty neskladového zboží se tak mohou prodloužit. V případě, že potřebuje doručit neskladové zboží do určitého data, neváhejte nás kontaktovat s dotazem, zda to bude možné.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný Nový rok 2018!

 

Garance doručení do Vánoc pro objednávky do 15.12.2017

Vážení zákazníci,

doručení do Vánoc garantujeme pro objednávky skladového zboží učiněné do 15.12.2017. Objednávky podané po tomto datu mohou být také doručeny do Vánoc, ale už to není jisté. 

Objednávky na porcelán značek Thun, Dubí nebo Leander, u kterého je uvedena dodací lhůta obvykle 3 - 7 (10) pracovních dnů, budou také vyřízeny včas, pokud toto zboží od výrobce ještě dostaneme. Skladové zásoby v porcelánkách se v tomto čase rychle mění a ne vždy se nám právě vyprodaný produkt podaří označit jako momentálně nedostupný. V případě vyprodanosti produktu Vás samozřejmě hned, jak tuto skutečnost zjistíme, informujeme.

Kterou přepravu vybrat pro jistější doručení do Vánoc?

Doporučujeme volit kurýrní službu GLS, které v loňském i předloňském roce dopravovala všechny balíky do druhého dne i v čase předvánoční špičky. 

U Uloženky ve velkých městech doporučujeme volit odběrná místa Uloženka - Heureka Point. Ostatní odběrná místa by měly fungovat rámcově také dobře.

Největší problémy jsou každoročně s dodáním od České pošty, u které může nabývat zpoždění v doručení v některých regionech o zhruba 2 - 4 dny. 

Přejeme vám klidné předvánoční dny.

Nový dekor ze Staré Role
Vážení zákazníci,
dovolte, abychom vám představili podzimní novinku ze Staré Role - dekor ornamenty v hnědé barvě. Tento dekor můžete zakoupit jako talířovou soupravu Scarabeus, která vyniká mělkými talíři průměru 26 cm. K tomu můžete také zakoupit čajovou soupravu Viola/Scarabeus.
 
 
Dále bychom vás chtěli upozornit na talířovou soupravou Nová Melodie. Velké designové talíře jsou reliéfně zdobeny vlnkami vyrytými po okrajích a okraje jsou o něco širší. Díky tomu jídlo lépe vyniká. Souprava se hodí spíše do moderního interiéru. Dalším nově nabízeným produktem je sada talířů Viola/Andrea s mělkými talíři průměru 26 cm. Kupovité talíře mají neutrální bílou barvu a dají se snadno kombinovat s jiným dekorovaným porcelánem.
V nabídce se také nově objevují čtyřhranné talíře Leon z porcelánky Thun.
 
 
 
 
 
Nové odběrné místo v Plzni!

Vážení zákazníci,

otevřeli jsme pro vás odběrné místo na našem skladu a prodejně v Plzni. Můžete si zde vyzvednout svoji objednávku nebo si prohlédnout skladové zboží.

Adresa:

Jateční 47 (areál bývalých jatek), Plzeň

Provozní doba: PO - PÁ 9:30 - 15:30 (po dohodě i déle)

Platit je možné pouze hotově. 

Snadné parkování hned u prodejny.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Změna telefonního čísla

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom vás informovali o změně kontaktního telefonního čísla. 

Vaše telefonické objednávky či dotazy, prosím, směřujte na číslo: 777 683 225.

Obvyklá provozní doba je: Po - Pá 9:30 - 16:30. 

Děkujeme.

Hledáme nové kolegy!

Vážení zákazníci,

spustili jsme novou sekci Kariéra, ve které naleznete aktuální volné pracovní pozice. 

Aktuálně hledáme kolegy na tyto pozice:

  • Vedoucí eshopu
  • Pracovník/ce expedice

Pokud jste z Plzně a okolí a chtěli byste pracovat v eshopu s českým porcelánem, neváhejte se nám ozvat. Bližší informace naleznete zde.

Nové doplňky v dekoru kopretiny

Rozšířili jsme pro vás nabídku doplňků v dekoru kopretiny. Nově si tedy můžete sestavit soupravu přesně na míru.

Naleznete zde mísy, podnosy, velké šálky Jumbo , mlékovku, sypátka na sůl a pepř či cukřenku.

ovál kopretiny mísa mělká podnos kopretiny jumbo kopretiny

Kompletní nabídku doplňků v dekoru kopretiny naleznete zde.

Věříme, že si v nabídce vyberete.

Hezký den.

Porcelán pro letní grilování

Letní období je časem, kdy mnozí z nás rádi stolují venku. Oblíbené je především grilování, ale pozadu nezůstává ani tradiční hodování při táborovém ohni. Pokud chcete, aby Vaše zahradní párty s přáteli byla stylová, můžete vybrat zajímavé porcelánové kousky, které vkusně doplní Vaše servírování. Mnoho zajímavých tipů na venkovní porcelán naleznete v kategorii bílého porcelánu, který je univerzální, nadčasový a opět IN. 

Doporučujeme také podívat se na článek na blogu věnující se právě zajímavým tipům na servírování.

Věříme, že si z nabídky nádobí pro grilování vyberete.

Dětské soupravy

Rozšířili jsme nabídku jídelních souprav pro děti. Současný sortiment dětských souprav s oblíbenými motivy Krtečka, Večerníčku, Čtyřlístku či Hello Kitty nově doplňují dětské soupravy ze Staré Role. Můžete vybírat z pohádkových motivů jako např. O červené řepě , O Koblížkovi nebo třeba s hlemýžděm či autíčkem.

Každá souprava obsahuje mělký talíř, hluboký talíř a hrneček.

kočička apejcek, ds, stará role zvířátka, ds, stará role mýval, ds, stará role mašinka

Kompletní nabídku dětských souprav naleznete zde.

Hezký den!

Stránka 1 z 6 - 56 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.