Konvice kávová 1,06 l, bílý porcelán, Melodie, G. Benedikt

 
Dostupnost 1 - 2 týdny
749 Kč
619,01 Kč bez DPH
   
Kód produktu MEL3712
Značka G. Benedikt
Kategorie Melodie
 

Díky porcelánové kávové konvici Melodie vám zásoba lahodné kávy jen tak nedojde. Konvice s víkem vyrobena karlovarskou porcelánkou G. Benedikt je zhotovena ze silnostěnného porcelánu. Jde o porcelán vhodný pro restaurační zařízení, ale i domácnosti. Elegantní bílá konvička na kávu je ozdobena jemnými vlnkami.

Objem: 1,06 l

Tvar Melodie
Materiál porcelán
Objem 1,06l
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie známé karlovarské porcelánky G. Benedikt se začala psát roku 1882, kdy ji ve Dvorech založili bratři Benediktové pod názvem „Gebrüder Benedikt“.

Společnost G. Benedikt se soustředí především na hotelový porcelán. Začala ho vyrábět v roce 1958, konkrétně šlo například o kolekce Praha, Diana, Melodie atd. Ty se vyrábí dodnes a stále se těší velké oblibě.

Po privatizaci se roku 1992 stal závod součástí švýcarského koncernu Keramik Holding AG Laufen. V roce 2002 byla značka zakoupená českou společností Polyflex a znovu se vrátila k názvu G. Benedikt. Dalšími obchodními značkami, pod kterými firma G. Benedikt vyrábí, jsou Lilien Austria a Suisse Langenthal.

Porcelán G. Benedikt si oblíbíte pro jeho úžasnou mechanickou odolnost, celkově vysokou kvalitu a rozmanitý výběr z tradičních, časem prověřených řad. Pokud ovšem upřednostňujete moderní design, rovněž máte z čeho vybírat.

Mezi hlavní odběratele patří různá stravovací zařízení. V rozmanité nabídce si své najdou školní jídelny, kantýny, ale i podniky z oblasti vyšší gastronomie a mnohé další provozy.