Je tu jaro a s ním jarní sleva 12 % na vše. Zadejte kód SLEV12 a vybírejte porcelán, sklo i příbory. Akce platí od 23 do 28. 3. 2023. Nepropásněte ji.
  • 1 z 2
 

Mísa kompotová, 23 cm, český porcelán, Modrohrátky, Leander

 

Velká kompotová mísa o průměru 23 cm je ideální na servírovaní salátů. Mísa z kolekce Modrohrátky ze zahrádky je vyrobena s vysokého podílu ruční práce.

Dostupnost 3 - 4 týdny
499 Kč
412,40 Kč bez DPH
   
Kód produktu 031114162772
Značka Leander
Kategorie Porcelánové mísy na kompot, salát 20 cm a více
 

Připravte si osvěžující kompot nebo salát do jedinečné květinové mísy z kolekce Modrohrátky ze zahrádky. Větší porcelánová mísa vám bude dělat radost nejen dostatečně velkým průměrem, ale především kouzelným romantickým dekorem. Mísa je nižší, takže je perfektní zejména na servírování salátů. K míse ještě dokupte menší misku ve stejném designu a vytvořte si něžnou rozkvetlou soupravu. Porcelánová mísa vznikla kombinací nejmodernějších technologických postupů a vysokého podílu ruční práce. Servírujte dobroty stylově!

Misku vyrobila porcelánka v Loučkách u Karlových Varů pod značkou Leander.

Průměr: 23 cm

Porcelán je vhodný do myčky a mikrovlnné trouby

Porcelán bílý
Tvar Mary-Anne
Dekor Modrohrátky ze zahrádky
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.