🚨 Sleva 10 % na veškerý porcelán značky Thun 1794. Zadejte kód THUNA a vybírejte. Akce platí od 17. - 21. 4. 2024. Užívejte stolování s kvalitním českým porcelánem. 🍽️ ✨

NOVÁ KOLEKCE NATURELINE PRO VŠECHNY MILOVNÍKY TLUMENÝCH PŘÍRODNÍCH BAREV

Pokud podle názvu této kolekce hádáte, že má zřejmě něco společného s přírodou, pak hádáte správně. Tato jedinečná kolekce NatureLine se právě přírodou a jejími krásami nechala inspirovat. Její tlumené barvy a dekor drobných lístků v kombinaci s porcelánem v barvě slonové kosti potěší každého, komu je tento styl blízký.

Co takhle vychutnat si oblíbený čaj nebo kávu na zahradě s touto jedinečnou čajovou/kávovou sadou vyrobenou z prvotřídního českého porcelánu? Velká konvice, šálky ale také mlékovka a cukřenka jsou součástí této soupravy. Už nikdy nebudete muset řešit, že každý z hostů má jiný šálek nebo že mléko v nevzhledné krabici kazí váš stylový zahradní piknik. Konvičku nebo šálky můžete dokoupit i samostatně, takže už nemusíte truchlit, pokud se vám některý kousek ze soupravy rozbije.

                           NatureLine- čajová konvičkaNatureLine- čajová_kávová souprava NatureLine - šálek s podšálkem

Soupravu můžete doplnit šálkem na espresso a vychutnat si kávu jako praví Italové. Díky praktickému podšálku se nemusíte bát o váš čerstvě vypraný ubrus a ještě navíc si na něj odložíte sladkou dobrotu nebo lžičku. Můžete si vybrat z menšího či většího šálku v podobném designu nebo koupit oba a vytvořit si originální set.

                                                                    NatureLine- šálek na espresso 1      NatureLine- šálek na espresso 2

Z velkého mělkého talíře bude radost obědvat! Díky velkorysému průměru 26 cm se na něj jakýkoli pokrm pohodlně vejde. Aby byl prostřený stůl perfektní, doplňte ho hlubokým a dezertním talířem a hostina může začít. Jestliže dáváte přednost rovnou celé sadě, kolekce NatureLine nabízí také 12dílnou talířovou soupravu z kvalitního a odolného českého porcelánu.

                                NatureLine- talíř mělký NatureLine- talíř hluboký NatureLine- talíř dezertní

                                                                                                          NatureLine- talířová souprava

Rána bývají občas náročná. Ranní müsli  si proto nejlépe vychutnáte ze stylové porcelánové misky. Večer ji využijete na pořádnou porci polévky nebo salátu. Tento všestranný pomocník v jemných barevných tónech se v domácnosti rozhodně neztratí. Misku z karlovarského porcelánu můžete doplnit sadou dvou hrníčků v podobném designu a vychutnat si oblíbený čaj, kávu nebo kakao. Hrníčková sada je rovněž skvělým tipem na dárek třeba k Vánocům nebo narozeninám.

                                                                             NatureLine- miska     NatureLine- hrníčky

Toto krásné nádobí pro milovníky přírody se vyrábí tady u nás  v porcelánce v Loučkách u Karlových Varů pod značkou Leander.

Už jste si vybrali nový kousek do vaší kuchyně?