🆓🚚Využijte dopravy zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Užívejte stolování.🆓🚚

ROZKVETLÉ NÁDOBÍ VE STYLU ANGLICKÉHO VENKOVA

Máte rádi romantické květinové motivy? Pokud ano, pak si toto nádobí z nové kolekce RoseLine zamilujete. Tyto krásné kousky připomínající typický anglický venkov dodají vaší kuchyni útulnou a hřejivou atmosféru. Strohá moderna nemá šanci! Rozkvetlá kolekce RoseLine se ale nevyrábí v Anglii, jak by se mohlo zdát, nýbrž tady u nás v porcelánce v Loučkách u Karlových Varů pod značkou Leander.

Květinová jídelní souprava bude na prostřeném stole vypadat skvostně. V této sadě najdete talíře, misky i hrnky. Tedy vše potřebné pro pořádnou hostinu. S touto sadou si vychutnáte běžný oběd, ale i vytvoříte nevšední atmosféru při slavnostních příležitostech.

                                                       Jídelní servis4      Jídelní servis3

A po jídle nesmí chybět odpolední čaj. Vychutnejte si ho jako praví Angličané. V rozkošné čajové soupravě najdete buclatou konvičku, šálky a podšálky v pastelově modré a růžové barvě. Samozřejmě nesmí chybět ani praktická cukřenka a mlékovka. Dopřejte si šálek oblíbeného čaje v klidu a beze spěchu. Motiv drobného kvítí navodí klid a pohodu a vy si tak budete moci dopřát relax s oblíbeným nápojem.

     čajový servis4  čajový servis  čajový servis3

Tato kolekce ale nenabízí jen typické jídelní nebo čajové sady. Najdete tu i různé doplňky, kterými můžete ozvláštnit svoji kuchyň. No řekněte sami. Kdo by odolal takové krásné porcelánové paličce na maso? S ní budou nedělní řízky naklepané raz dva!  

Těsto na koláč nebo domácí nudle hravě vyválíte s tímto velkým porcelánovým válečkem. Dřevěná rukojeť a něžný motiv drobných květů prostě nikdy nevyjdou z módy. A pokud hledáte originální dárek pro vášnivého kuchaře či pekaře, pak jste ho právě našli.

                                    Palička                      Váleček

Nevzhledné plastové lahve s olejem a octem na kuchyňské lince vyřešíte těmito porcelánovými nádobami. Olej i ocet už nebudete muset schovávat. Právě naopak! Porcelánové lahve můžete doplnit džbánkem, do kterého si připravíte domácí šťávu, ledový čaj nebo cokoli vás napadne. Uvidíte, jakou parádu toto trio nadělá.

                                                       Olej                         Džbánek                      Ocet

Pro všechny nadšené pekaře kolekce nabízí nádherný talíř na dort na nožce. Dort, bábovka nebo koláč díky tomuto tácu dostanou úplně jiný rozměr. Představte si, že na rodinné oslavě tento jedinečný kousek postavíte doprostřed stolu. Nejen vaše cukrářské umění se stane terčem obdivu. Jednohubky a chlebíčky můžete naservírovat na květinový podnos v dřevěném rámu.

  Talíř na dort    Talíř na dort.JPG2        Podnos v rámu

Čerstvě nadrcené koření získáte díky hmoždíři. Tento kousek jakoby přicestoval od babičky z venkovské chalupy. Ušatý krasavec s dřevěným tloukem se doma rozhodně neztratí. A protože snídaně je nejdůležitější jídlo dne, naservírujte si vajíčko v netradičním kalíšku ve tvaru slepičky. A jako dekoraci na stůl můžete použít roztomilého zajíčka, který udělá radost dospělým i dětem.

             Hmoždíř         Kalíšek na vejce                Zajíc

Tak neváhejte a udělejte sobě nebo někomu jinému radost.