📢PRODLUŽUJEME slevu 15% na veškerý bílý porcelán: Využijte této nabídky a pořiďte si porcelán za nejnižší ceny. Zadejte kód WHITE15 a užijte si stolování. Platí do 14. 7. 2024.🎉

PORCELÁNOVÉ NÁDOBÍ PRO DĚTI S KRÁSNÝMI ČESKÝMI MOTIVY KRTEČKA NEBO VEČERNÍČKA

Sháníte pro vaše děti nové nádobí a chcete, aby bylo kvalitní, odolné s hezkým, ale ne kýčovitým dětským motivem a nejlépe české výroby? Pak jste ho právě našli! Karlovarský porcelán, který se vyrábí pod značkou Thun, přesně takové dětské nádobí nabízí. Všechno je vyrobeno z prvotřídního bytelného porcelánu, takže se ho nemusíte bát svěřit do dětských rukou.

Jaké krásné motivy na tomto dětském porcelánu najdete? Rozhodně typicky české. A co může být víc českého než Krteček a Večerníček? Jistě si mnozí rodiče při pohledu na tyto kousky vzpomenou, jak s nadšením čekali na nové dobrodružství Krtečka a jeho přátel, nebo se natěšeně uvelebili na gauči a vyčkávali, až konečně začne známá znělka z Večerníčka. I když to znamenalo, že po Večerníčku se jde spát, stejně jsme se každý večer nemohli dočkat.

Pamatujete, jak se v jednom z dílů Krteček snažil postavit raketu? S touto kouzelnou porcelánovou jídelní sadou, si to můžete připomenout. Při jídle může dítko s každým soustem odkrývat rozkošné obrázky, které se ukrývají na dně mělkého nebo hlubokého talíře. A také nesmí chybět hrneček ve stejném designu. Vše dokonale sladěné.Krteček-  jídelní sada 2

I ti nejmenší si rádi udělají vlastní čajový dýchánek. Pohostit kamarády ze školky bude s touto čajovou konvičkou hračka. Konvička má velké ouško, díky kterému se pohodlně drží malým dětským ručičkám a také praktické víko, takže se nemusíte bát, že by v pokojíčku nastala nějaká nenadálá potopa. A protože čajík nebo kakao je také potřeba do něčeho nalít, nesmíme zapomenout na hrnečky. Ať už se Krteček prohání ve svém autě nebo letí v raketě, rozhodně by doma takové stylové hrnečky neměly chybět. A ruku na srdce, taková ranní káva s Krtečkem vrátí do dětství nejednoho rodiče. Ale dětem o tom raději neříkejte.

                     Hrneček - Krteček autoKonvička - Krteček Hrneček - Krteček raketa

Dětskou porcelánovou jídelní sadu si můžete vybrat i s oblíbenou postavičkou Večerníčka. Třeba tato krásná růžová varianta pro malé princezny snadno vykouzlí úsměv na tváři. Kluky zase potěší modrá verze se stejným obrázkem. Pak jsou tu i neutrální varianty, které se hodí jak pro holky, tak pro kluky. Tyto dětské soupravy z kvalitního porcelánu jsou také skvělým tipem na dárek, třeba k narozeninám nebo Vánocům.

           Večerníček - jídelní sada růžová.JPG 222 Večerníček - jídelní sada modráVečerníček - jídelní sada hvězdičky

                                                                                                     Večerníček - jídelní sada puntíky

 I Večerníček má svoje hrnečky. Děti se jistě rády s některým z nich zachumlají pod deku, aby si mohly vychutnat teplé mléko a sledovat další díl oblíbené pohádky. Ať už Večerníček jede na houpacím koníkovi nebo v autíčku. Každé dítě si vybere podle svých představ.

                                                                           Večerníček - hrnek růžový_1     Večerníček - hrnek auto_1

Tak už jste se rozhodli? Krteček nebo Večerníček? Nebo rovnou oba?