🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚

ROMANTICKÉ KVĚTINOVÉ MOTIVY NEBO ČERNOBÍLÁ MODERNA?

TVAR TOM V DEKORU ČERNÝCH TEČKOVANÝCH VLNEK

Moderní porcelánové nádobí v černobílém barevném provedení. Takto jednoduše by se dala popsat nová kolekce, která má originální motiv decentních černých tečkovaných vlnek. Jste-li milovníkem černobílé barevné kombinace a jednoduchého moderního designu, pak je tato kolekce pro vás jako dělaná.

Pokud sháníte jídelní sadu, ve které bude vše, co ke stolování potřebujete, pak můžete sáhnout po této černobílé variantě, která nikdy nezklame. Souprava nabízí nejenom talíře nebo mísy, ale také například stylový omáčník, slánku, pepřenku nebo mísu na polévku s víkem.

Jestliže vám u oběda nesmí chybět domácí kompot, pak nesmí chybět ani kompotové misky. Tyto misky ale nemusíte používat pouze na kompot. Hodí se také na salát nebo třeba velkou porci polévky. A pokud večer u televize nevíte, do čeho si dát oříšky nebo brambůrky, můžete sáhnout po těchto praktických pomocnících.

                                                                Tom - jídelní souprava černobílá  Tom - kompotové misky

Ani čajová nebo kávová souprava nesmí chybět. Šálky, podšálky, velká konvice, cukřenka a mlékovka, to vše se vám bude hodit. A že taková mlékovka už není trendy? Naopak! Pěkné stolování s množstvím zajímavých doplňků a nevšedních kombinací je v současnosti trend. Stolování v porcelánu se vrací a mít na stole konvici kávy včetně mlékovky s teplým mlékem, o kterou se dělíte s ostatními, je něco, co setkání dělá přátelštější, rodinnější a vřelejší. Trendem je návrat k tradicím s mixem něčeho nového. A navíc, mlékovku zcela jistě oceníte z praktických důvodů, protože díky ní, už nebudete muset běhat pro mléko kvůli každému jednomu šálku. Což se bude hodit především při velkých rodinných sešlostech.

                                                            Tom - čajová souprava  Tom - Kávová souprava

Nedílnou součástí domácnosti jsou i soupravy šálků s podšálky. V této kolekci si můžete vybrat ze šálků různých velikostí. Malé elegantní šálky ve velikosti moka, větší šálky na větší kávu nebo ještě větší šálky na ještě větší kávu či čaj. Vybrat si můžete, jaké chcete.  Díky těmto černobílým kouskům se i doma budete cítit jako v kavárně.

                                            Tom - šálky 100 ml Tom - šálky 200 ml Tom - šálky 260 ml.

TVAR TOM V DEKORU LUČNÍHO KVÍTÍ

Máte rádi květinové motivy? Pak si tuto novou kolekci s dekorem lučního kvítí nesmíte nechat ujít. Z této sady talířů si můžete vychutnat běžný oběd i slavnostnější večeři. Romantický motiv lučního kvítí se bude perfektně vyjímat v domácnosti, která je laděná do venkovského stylu. Avšak, talíře mají trendy a minimalistický tvar, takže ani v moderním interiéru vám rozhodně neudělají ostudu.

Po dobrém obědě nesmí chybět káva nebo čaj. A na to je vhodná tato souprava šálků s podšálky. Využijete ji, ať už budete relaxovat o samotě nebo hostit početnou návštěvu. Věřte, že pokud naservírujete oblíbený nápoj v těchto kouzelných šálcích, budou vaši hosté nadšeni.

                                                                   Tom - sada talířů - luční kvítí  Tom - šálky - luční kvítí

Nádobí s motivem černých vlnek a lučního kvítí má bezpočet výhod. Jednou z nich je to, že je vyrobeno z kvalitního a odolného porcelánu. Ale nejen to. Toto krásné nádobí, se ještě navíc vyrábí tady u nás v České republice a to porcelánkou Thun již od roku 1794. Tak co, už jste si vybrali ten pravý kousek pro vás?