• 1 z 2
 

Talíř mělký, 25 cm, Andělská křídla, zlato, Leander, český porcelán

 
677 Kč
559,50 Kč bez DPH
Značka Leander
Kategorie Porcelánové talíře mělké
Zvolte variantu
Mělký porcelánový talíř Sabina andělská křídla zlato Leander Porcelánový svět Kód produktu 711101252774 Bez monogramu: Bez monogramu 3 - 4 týdny 677 Kč
559,50 Kč bez DPH
   
 

Slavnostní porcelánový talíř o průměru 25 cm se zlatým dekorem motivovaným andělskými křídly. Porcelán s vysokým podílem ruční práce z Louček u Karlových Varů. Nakombinujte si svůj servis v barvách a provedení přesně dle vašich představ.

Porcelán není vhodný pro použití v mikrovlnné troubě a myčce nádobí.

 

Porcelán bílý
Tvar Hanka
Dekor Andělská křídla zlatá
Vhodné do myčky a MW trouby ne
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.