Porcelán

V nabídce naleznete to nejlepší z českého porcelánu od tradičních domácích výrobců. Pod značkou Thun 1794 jsou zde zastoupeny porcelánové výrobky z Klášterce nad Ohří, Nové Role a Lesova. Značka Bohemia Porcelán ze Staré Role zde prezentuje širokou nabídku tradičních tvarů a dekorů, ale také nové designově velmi zajímavé kolekce. Dalšími zástupci karlovarského porcelánu jsou značky Leander a Rudolf Kämpf z Louček, jež vynikají využíváním původních výrobních postupů s vysokým podílem ruční práce, či porcelánka zaměřená zejména na hotelový porcelán G. Benedikt. V neposlední řadě je třeba zmínit specialistu na cibulový porcelán, tzv. originální cibulák Český porcelán a.s. Dubí. Vyberte si z nabídky českého porcelánu.

Získejte dva bílé hrnky Eva od předního výrobce kvalitního českého porcelánu Thun ZDARMA. Co pro jeho získání udělat? Stačí nakoupit v e-shopu Porcelánový svět minimálně za 3 500 Kč. Platí od 18. do 28. 5. 2023, nebo do vyprodání zásob.
Dárek (hrnky) se hodí do každé domácnosti. Bílá barva se dá kombinovat s jakýmkoliv porcelánem a tento tvar je vhodný pro doplnění moderních i tradičních souprav. Jistě pro hrnky najdete uplatnění i Vy.

 
63
1999016319990
Značky
 
 
Barva
Dekor
Porcelán
Tvar
Vhodné do myčky a MW trouby

Stránka 1 z 145 - 2599 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 145 - 2599 položek celkem