• 1 z 2
 

Talíř dezertní, 21 cm, Andělská křídla, zlato, Leander, český porcelán

 
497 Kč
410,74 Kč bez DPH
Značka Leander
Kategorie Porcelánové talíře dezertní
Zvolte variantu
Porcelánový talíř Sabina 21 cm andělská křídla zlato Leander Porcelánový svět Kód produktu 711102212774 Bez monogramu: Bez monogramu 3 - 4 týdny 497 Kč
410,74 Kč bez DPH
   
 

Slavnostní porcelánový talíř o průměru 21 cm se zlatým dekorem motivovaným andělskými křídly. Rukodělné české výrobky z Louček. Nakombinujte si svůj servis v barvách a provedení přesně dle vašich představ.

Porcelán není vhodný do mikrovlnné trouby a myčky nádobí.

 

Porcelán bílý
Tvar Hanka
Dekor Andělská křídla zlatá
Vhodné do myčky a MW trouby ne
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika
Průmněr 21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.