Trpaslík s harmonikou LOJZA, 22,5 cm, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost 3 - 10 pracovních dní
Běžná cena 2 678 Kč
Ušetříte 243 Kč (–9 %)
2 435 Kč
2 012,40 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10084 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie Figurální porcelán
Záruka 2 roky
 

Je to možné? I trpaslíci z pohádky umí hrát na harmoniku!? Tato porcelánová soška trpaslíka s harmonikou na zádech (Lojza), která může děti motivovat ke studiu hry na hudební nástroj, je zdobená ručně. Výrobek firmy Český porcelán Dubí v Čechách je originálním cibulákem! S ochrannou známkou, vhodný do sbírky postaviček. Umyjte ručně nebo vložte do myčky na nádobí a osušte. Hodně radosti!

Výška: 22,5 cm

Podobné produkty

Dekor cibulák
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfólio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již na 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.