Užijte si jarní slevy. Připravili jsme pro vás 300 zajímavých produktů s velmi zajímavými slevami. Čím si zpestříte stolování vy? Vybírejte v kategorii "Jarní slevy".

Hrnek Milada, Český porcelán, 380 ml, pomněnky

Kód: 20147/13171
Novinka Se slevou chutná lépe TOP/Jarní slevy
154 Kč –18 %
Hrnek Milada, Český porcelán, 380 ml, pomněnky
154 Kč –18 % 125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Široký porcelánový hrnek - šálek Milada příjemně zaoblený a dekorovaný pomněnkami s modrou linkou.

Objem 380 ml je ideální pro větší mléčnou kávu typu cappuccino.

Český porcelán z Dubí.

  • objem hrnku: 380 ml
  • obvyklý objem nápoje v hrnku: 300 ml
  • výška hrnku: 7,5 cm 
  • průměr hrnku: 10,5 cm

Hrnek je vhodný pro použití v myčce nádobí a mikrovlnné troubě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcelánové hrnky
Záruka: 2 roky
EAN: 8590251965101
Porcelán: bílý
Tvar: Milada
Vhodné do myčky a MW trouby: ano
Materiál: porcelán
Vyrobeno v: Česká republika
Objem: 380 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem