TOP/Sleva 20 % Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Číslo na dům - rámeček reliéfní / se spodní značkou, 110 x 55 mm, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost 3 – 4 týdny
Běžná cena 267 Kč
Ušetříte 53 Kč (–19 %)
214 Kč
176,86 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10190 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie Porcelán
Záruka 2 roky
 

Porcelánové číslo na zeď v dekoru cibulák je praktickým doplňkem každého domu. Pro listonoše je nepostradatelné! Jakostní výrobek (originální cibulák) z dlouhé produktové řady, který je vždy po ruce, vyrábí firma Český porcelán, a.s. Dubí v Čechách.

 Váha: 100 g
Rozměr: 110 x 55 mm
Výška: 8 mm

Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem