Získejte slevu 10 % na veškerý porcelán Thun. Stačí zadat kód TH10 během nákupu. Platí od 30. 5. do 11. 6. 2023. Nelze kombinovat s jinou slevovou akcí. Vybírejte kvalitní český porcelán.
 

Naběračka na med 14 cm, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
368 Kč
304,13 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10501 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie Porcelán
Záruka 2 roky
 

I taková praktická naběračka na med (14 cm) se v domácnosti neztratí! Výrobek z 3 x vypáleného jakostního porcelánu, opatřený nezávadnou glazurou, je produktem české porcelánky v Dubí u Teplic. Po upotřebení snadno zavěsíme na stěnu, aby byl včas po ruce! Jde o kvalitní originální cibulák ryze české výroby, který bude Vaším pomocníkem na dlouhá léta! Výrobek můžeme vkládat do myčky a mikrovlnné trouby.

Váha: 20 g
Rozměr: 14 cm

Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem