🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚
Doprava po ČR zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Jídelní souprava, český porcelán, Andělská křídla, zlato, Leander, 20 d.

 
8 258 Kč
6 824,79 Kč bez DPH
Značka Leander
Kategorie Porcelánové jídelní soupravy s dekorem
Zvolte variantu
porcelánová jídelní souprava andělská křídla zlato Leander Porcelánový svět Kód produktu 711621202774 Bez monogramu: Bez monogramu 3 - 4 týdny 8 258 Kč
6 824,79 Kč bez DPH
   
 

Jídelní porcelánový servis se zlatým dekorem motivovaným andělskými křídly. Součástí soupravy je veškeré nejčastěji používané nádobí. Kromě mělkých, hlubokých a dezertních talířů jsou součástí také praktické misky na müsli a hrnky na čaj. Stylová novinka od české porcelánky z Louček u Karlových Varů. Potřebujete více některých kusů nádobí? Žádný problém. V kolekci Andělská křídla lze objednat i kusový porcelán dle vašich potřeb.

Souprava obsahuje:

4x talíř mělký 25 cm

4x talíř hluboký 22 cm

4x talíř dezertní 21 cm

2x hrnek 0,30 l, dekor 1

2x hrnek 0,30 l, dekor 2

4x miska 16 cm

Porcelán není vhodný do mikrovlnné trouby a myčky nádobí.

 

Porcelán bílý
Tvar Hanka
Dekor Andělská křídla zlatá
Počet ks v sadě 20
Vhodné do myčky a MW trouby ne
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika
Počet dílů v sadě 20 ks
Počet lidí 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.