🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚

Máme otevřeno - informace k současné situaci

Vážení zákazníci,

náš e-shop s českým porcelánem funguje standardně a zboží odesíláme každý den. Nemusíte mít obavy z objednání, naši přepravci doručují. Při doručení přes DPD se zavádí několik preventivních opatřeních, která maximalizují bezpečnost při předání balíku.

Doručení zásilky přes DPD:

Po dobu trvání nouzového stavu není kurýr DPD povinen od vás vyžadovat podpis při převzetí balíku, ale bude mu stačit pouze opis posledních 3 číslic průkazu totožnosti přejímající zásilku. Nedojde tak ke kontaktu mezi vámi a kurýrem.

Zásilky na dobírku přes DPD:

Zásilky na dobírku lze hradit pouze bezhotovostně - platební kartou. Nevyhovuje-li Vám tato možnost, uhraďte zásilku bankovním převodem předem. 

Zásilky doručované na výdejny DPD Pickup:

V současné době se může rychle měnit provoz výdejen DPD Pickup dle aktuální situace. Doporučujeme tedy zjistit si, zda je vámi vybrané místo v provozu, příp. zásilku rovnou zaslat kurýrem přímo na adresuUložení na výdejním místě se prodlužuje o dobu, kdy je výdejní místo uzavřeno. 

Věříme, že uvítáte přijatá preventivní opatření a zachováte nám přízeň i v této náročné době. Český porcelán je tradiční tuzemský průmysl, který ovšem v posledních letech musel uzavřít již několik výrobních podniků. Věříme, že společně překonáme nejen nemoc Covit 19, ale také podržíme pracovní místa a celé podniky v tomto krásném odvětví. 

Za tým Porcelánového světa přeji nám všem mnoho sil a zvednutou hlavu.

Petr Juppa, jednatel