TOP/Sleva 20 % Efekt lupa
 

Hodiny reliéfní / se strojkem, 27 cm, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 3 359 Kč
Ušetříte 672 Kč (–20 %)
2 687 Kč
2 220,66 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10343 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie Porcelán
Záruka 2 roky
 

Naší životní poutí nás provází čas, a proto si zakládají rodina na zeď zavěsí něco opravdu nádherného. Výběrem těchto velmi dekorativních reliéfních hodin (27 cm) s plasticky členěným okrajem, ruční pletivovou malbou a třemi bohatými ornamentálními květinovými motivy plných symboliky, se nezmýlíte! Výrobek z dlouhé řady produktů výborné jakosti, originální cibulákový porcelán od tradiční české porcelánky z Dubí, ošetřujeme otíráním vlhkým kouskem textilu.

Váha: 870 g
Průměr: Ø 27 cm

Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem