Získejte slevu 10 % na veškerý porcelán Thun. Stačí zadat kód TH10 během nákupu. Platí od 30. 5. do 11. 6. 2023. Nelze kombinovat s jinou slevovou akcí. Vybírejte kvalitní český porcelán.
 

Šálek bez ouška 0,125 l, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
272 Kč
224,79 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10327 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie Porcelánové šálky
Záruka 2 roky
 

Pro ty z vás, kteří si chtějí zblízka vychutnat horkost i vůni nápoje a dlaněmi objímat šálek, nabízíme tento sólo šálek bez ouška (0,125 l). Tento krásný originální cibulák je vyroben z nejjemnějšího porcelánu, 3 x vypálený v peci a bohatě zdobený orientálními motivy květin, stonků a lístků. Symbolika rozvinutého modrého dekoru hovoří o dlouhověkosti, bohatství a o plynutí času tak, jak klidně teče voda v řece. Užijte si chvíli klidu se SVÝM "životabudičem" v dokonalém kousku nádobí! Produkt české porcelánky v Dubí u Teplic budete milovat stejně, jako ovocné tóny královny etiopských káv! Kdyby vystydla ohřejeme ji v mikrovlnné troubě. Myjeme v ruce nebo v myčce na nádobí.

Váha: 100 g
Rozměr: 0,125 l

Porcelán bílý
Dekor cibulák
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika
Objem 125 ml
Dekor cibulák

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem