🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚

DĚTSKÝ PORCELÁN JAKO DÁREK

S blížícím se vánočním obdobím přichází i očekávání a radost ze shánění toho nejlepšího dárku pro naše nejmenší. Proč letos nevybrat něco pěkného a praktického zároveň? Dětský porcelán se ukazuje jako ideální volba pro ty, kteří chtějí spojit užitečné s příjemným. S vlastní jídelní soupravou se dítko bude cítit dospěle, a ještě navíc se naučí správným stolovacím návykům. V tomto článku se podíváme na to, proč je dětské nádobí skvělým dárkem pod vánoční stromeček.

DĚTSKÉ JÍDELNÍ SADY S VESELÝMI OBRÁZKY POTĚŠÍ POD STROMEČKEM

Motivujte svoje ratolesti k jídlu za pomoci hravého dětského nádobí. Roztomilé obrázky Krtečka, Večerníčka, případně různých zvířátek se líbí všem dětem. Velmi populární je nádobí s obrázky od Heleny Zmatlíkové, například na motivy Honzíkovy cesty. Dalšími oblíbenými dětskými postavičkami jsou hrdinové kreslené pohádky Čtyřlístek. Vybírat můžete porcelán také s různými zvířátky, jako je koza, hroch či beruška.

K jídelnímu setu samozřejmě nesmí chybět sada příborů, které nejenže poskytnou radost při jídle, ale také podporují rozvoj motoriky u malých dětí. Rodiče jistě potěší, že veškerý dětský porcelán je zdravotně nezávadný a samozřejmě je možné ho mýt v myčce na nádobí a ohřívat v mikrovlnce.

        

 HRNEČKY, KONVICE A MISKY JAKO PRAKTICKÝ I ZÁBAVNÝ DÁREK

I těmito porcelánovými kousky malým jedlíkům uděláte radost. Ratolesti potěší hrneček s Krtečkem nebo Večerníčkem. Jestliže máte více dětí, nebo chcete mít prostě jen na výběr z různých motivů, pořiďte rovnou celou soupravu hrnečků se zvířátky. Porcelánová miska na ranní jogurt, přesnídávku či jinou dobrotu také poslouží. Stejně tak konvička na čajový dýchánek s kamarády.

Malé děti chtějí mít všechno stejné jako rodiče, podpořte jejich přirozenou zvídavost a dopřejte jim kvalitní porcelánové nádobí, se kterým si budou připadat dospěle. Navíc, společné stolování není pouze příjemným rituálem, ale také napomáhá k vytváření správných jídelních zvyklostí.

Celkově vzato, originální porcelánové kousky s dětskými motivy mohou být skvělým vánočním dárkem, který spojuje praktičnost s dětskou radostí z oblíbených pohádkových postaviček.

   

Jaké dětské pohádkové postavičky jsou u vás doma nejpopulárnější?