Užijte si jarní slevy. Připravili jsme pro vás 300 zajímavých produktů s velmi zajímavými slevami. Čím si zpestříte stolování vy? Vybírejte v kategorii "Jarní slevy".

Bernadotte, kávová souprava, 15 d., slonová kost, porcelán Thun

Kód: P2753300S1T0011000
2 690 Kč –8 %
Bernadotte, kávová souprava, 15 d., slonová kost, porcelán Thun
2 690 Kč –8 % 2 450 Kč 2 024,79 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Porcelánová kávová souprava s barvě slonové kosti. Obsahuje 15 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi netradiční porcelán? Tato kávová souprava Bernadotte v barvě slonové kosti s jemným reliéfním zdobením se vám jistě zalíbí na první pohled. Elegantní, ale přitom vůbec ne nudná. Pojďte si dát kávu a užít si domácí pohodu. Ideální pro ty, kdo milují šálek dobré kávy s kapkou stylu a špetkou radosti. Ať už ji vytáhnete na nedělní brunch nebo tajné kafíčko s kamarádkou, vždycky udělá dojem. Ke kávové sadě přidejte ještě čajovou soupravu v této neobvyklé barvě.

Dejte si kávu stylově – souprava Bernadotte čeká právě na vás!

Kvalitní český porcelán Thun.

Složení soupravy:

1x kávová konvice s víčkem 1,20 l

1x cukřenka s víčkem 0, 15 l

1x mlékovka 0,2 l

6x šálek s 6x podšálkem

  • objem šálku: 170 ml
  • obvyklý objem nápoje v šálku: 145 ml
  • výška šálku: 7 cm 
  • průměr šálku: 7 cm
  • průměr podšálku: 14 cm

Souprava je vhodná pro použití v myčce nádobí i mikrovlnné troubě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávové soupravy z porcelánu s dekorem
EAN: 8590154714905
Porcelán: slonová kost
Tvar: Bernadotte
Materiál: porcelán
Vyrobeno v: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Thun logo

Porcelánka Thun byla založena hrabětem Františkem Josefem Thunem a vrchním ředitelem thunovského panství Janem Mikolášem Weberem roku 1794 v Klášterci na Karlovarsku. Současný majitel porcelánky společnost Thun 1794 zakoupila porcelánku v roce 2009. Kromě závodu v Klášterci do podniku patří závod v Lesově a Nové Roli, kde je i sídlo společnosti.

Do portfólia společnosti patří výroba užitkového porcelánu pro koncové zákazníky, hotelového porcelánu pro profesionální gastro provozy a dále zakázková výroba dle specifických požadavků velkých mezinárodních zákazníků. Společnost je schopna aplikovat všechny dostupné techniky dekorace porcelánu. Svým rozsahem produkce je největší českou porcelánkou s vysokým podílem exportu. 

Nejznámějšími tvary karlovarského porcelánu Thun je bezesporu klasická kolekce Bernadotte nebo Marie Louise. Z moderního porcelánu pak bestseller Tom.