🆓🚚Prodlužujeme dopravu zdarma. Získáte ji při nákupu nad 500 Kč (ČR), případně 40 EUR (SK). Pro uplatnění dopravy zdarma stačí zadat kód FREE (ČR) nebo FREE1 pro SK. Platí do 23. 6. 2024. Užívejte stolování.🆓🚚
  • 1 z 2
 

Čajová sada, porcelán, Palouček z Louček, Leander, 11 d

 
Dostupnost 3 - 4 týdny
3 390 Kč
2 801,65 Kč bez DPH
   
Kód produktu 711607172771
Značka Leander
Kategorie Čajové soupravy z porcelánu s dekorem
 

Posezení s přáteli nebo rodinou si můžete zpříjemnit touto stylovou čajovou soupravou. Vychutnejte si oblíbený šálek čaje díky tomuto krásnému setu. Velká konvice, šálky s podšálky a také praktická cukřenka a mlékovka. To vše tato sada obsahuje. Na prostřeném stole se bude porcelánová souprava s květinovým dekorem vyjímat.

Souprava z kolekce Palouček z Louček je vyrobena porcelánkou v Loučkách u Karlových Varů pod značkou Leander.

Čajová souprava obsahuje:

4x šálek s podšálkem 0,2 l

1x konvice 1,20 l

1x mlékovka 0,35 l

1x cukřenka 0,3 l

Celková hmotnost 4.23 kg

Porcelán je vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.

 

Porcelán bílý
Tvar Hanka
Dekor Palouček z Louček
Počet ks v sadě 11
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika
Počet dílů v sadě 11 ks
Počet lidí 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.