🎄❗Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek zaplacených do 20. 12. 2023, případně vytvořených do tohoto data, jsou-li na dobírku. Zjistěte si stav své objednávky v našem chatu (v pravém dolním rohu). Stačí jen otevřít chat, kliknout na pole "Zjistit stav objednávky", napsat její číslo nebo svůj e-mail a hned budete vědět, v jaké fázi je vaše objednávka.
Doprava po ČR zdarma TOP/Sleva 20 % Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Etažér 3-dílný - talíře prolamované 18+24+27 cm, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 8 398 Kč
Ušetříte 1 680 Kč (–20 %)
6 718 Kč
5 552,07 Kč bez DPH
   
Kód produktu 70282 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie Porcelánové etažérky
Záruka 2 roky
 

"To je zlaté posvícení . . ." Čas, kdy na krásném trojdílném etažeru servírujeme posvícenské domácí koláče, na které jsme obzvláště hrdé a další dobroty, je tady. Stojan, sestavený ze tří jemně perforovaných talířů, zdobených tradičním modrým cibulovým dekorem, přitáhne všechny pohledy. Velmi snadná a rychlá instalace. Vyrobeno firmou Český porcelán v Dubí v Čechách. Originální značený cibulák! Díky speciální technologii je etažer možné mýt v myčce na nádobí. Cena za celý komplet (3 kusy porcelánu).

Průměr: 18 + 24 + 27 cm

Váha: 1590 g

Počet částí: 3

Podobné produkty

Dekor cibulák
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem