Hrnek Erin, Český porcelán Dubí, fialky, 0,42 l
Kód: 20548/13423Související produkty
Detailní popis produktu
Velký hrnek s kónickými stěnami a jemným motivem fialek vám zpříjemní každý den už na první pohled! Květinový dekor působí svěže, hravě a vnese do kuchyně kousek jarní pohody i dobré nálady. Objem 0,42 l je ideální pro pořádnou kávu, čaj nebo horké kakao, které si můžete vychutnat bez spěchu. K hrnku nesmí chybět konvička s fialkami.
Díky velkému a dobře tvarovanému uchu se hrnek pohodlně drží a skvěle padne do ruky. Kvalitní porcelán zaručuje dlouhou životnost a příjemné každodenní používání. Fialky dodávají hrnku jemný a optimistický šmrnc, který potěší při každém použití.
Skvělá volba pro milovníky velkých hrnků pro podzimní horké čaje.
Vyrábí Český porcelán, a.s., Dubí.
- Objem: 0,42 l
- Váha: 390 g
- Průměr: Ø 96 mm
- Výška: 121 mm
Hrnek je vhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky 401 ml a vícefialky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590251982757 |
| Dekor: | fialky |
| URL kolekce: | /porcelan-z-dubi-s-fialkami/ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí.
V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem.
