Je tu BLACK FRIDAY. Nakupte vybraný porcelán se slevou až 30 %. Konkrétní produkty najdete v kategorii Black Friday. Akce platí jen do 27. 11. 2022. Ulovte si svou slevu.

Rozšíření sortimentu růžového porcelánu

Vážení zákazníci,

nově jsme pro vás rozšířili nabídku růžového porcelánu od tradiční porcelánky Leander z Louček u Karlových Varů. Můžete si vybrat jak z kompletních porcelánových servisů a to jídelních, kávových či čajových, tak i kusového sortimentu.

Růžový porcelán je obvykle využíván jako slavnostní servis při zvláštních příležitostech. Jednotlivé kousky jsou vyráběny ručně a zdobeny motivy květin v kombinaci se zlatem. V nabídce najdete také růžový dekorativní porcelán jako např. růžové porcelánové vázy, svícny nebo stojánky na ubrousky.

Výrobky z růžového porcelánu jsou také ideálním dárkem pro vaše blízké. Mají vysokou estetickou hodnotou a dlouhou živostnost. Český růžový porcelán je tou správnou volbou, která potěší. Vybrat můžete šálky na kávu i šálky čajové, hrnečky, různé varianty ozdobných misek, dózy na šperky nebo třeba košík na bonbóny. Vše dekorované květinami a zlatem v prvotřídní kvalitě.

Věříme, že si z nabídky tradičního karlovarského porcelánu vyberete. 

Kompletní nabídku naleznete zde.

0013-jidelni-souprava-ruzovy-porcelan-porcelanovy-svet- 072607140009-kavova-souprava-ruzovy-porcelan-porcelanovy-svet- 032140130158-hrnek-mary-anne-ruzovy-porcelan-porcelanovy-svet ela-salek-ruzovy-porcelan-leander 382161540158-miska-ruzovy-porcelan-porcelanovy-svet 212185160013-slon-ruzovy-porcelan-porcelanovy-svet