🎄❗Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek zaplacených do 20. 12. 2023, případně vytvořených do tohoto data, jsou-li na dobírku. Zjistěte si stav své objednávky v našem chatu (v pravém dolním rohu). Stačí jen otevřít chat, kliknout na pole "Zjistit stav objednávky", napsat její číslo nebo svůj e-mail a hned budete vědět, v jaké fázi je vaše objednávka.

Rozšíření sortimentu růžového porcelánu

Vážení zákazníci,

nově jsme pro vás rozšířili nabídku růžového porcelánu od tradiční porcelánky Leander z Louček u Karlových Varů. Můžete si vybrat jak z kompletních porcelánových servisů a to jídelních, kávových či čajových, tak i kusového sortimentu.

Růžový porcelán je obvykle využíván jako slavnostní servis při zvláštních příležitostech. Jednotlivé kousky jsou vyráběny ručně a zdobeny motivy květin v kombinaci se zlatem. V nabídce najdete také růžový dekorativní porcelán jako např. růžové porcelánové vázy, svícny nebo stojánky na ubrousky.

Výrobky z růžového porcelánu jsou také ideálním dárkem pro vaše blízké. Mají vysokou estetickou hodnotou a dlouhou živostnost. Český růžový porcelán je tou správnou volbou, která potěší. Vybrat můžete šálky na kávu i šálky čajové, hrnečky, různé varianty ozdobných misek, dózy na šperky nebo třeba košík na bonbóny. Vše dekorované květinami a zlatem v prvotřídní kvalitě.

Věříme, že si z nabídky tradičního karlovarského porcelánu vyberete. 

Kompletní nabídku naleznete zde.

0013-jidelni-souprava-ruzovy-porcelan-porcelanovy-svet- 072607140009-kavova-souprava-ruzovy-porcelan-porcelanovy-svet- 032140130158-hrnek-mary-anne-ruzovy-porcelan-porcelanovy-svet ela-salek-ruzovy-porcelan-leander 382161540158-miska-ruzovy-porcelan-porcelanovy-svet 212185160013-slon-ruzovy-porcelan-porcelanovy-svet