Podnos čtyřhranný, vánoční porcelán, perníčky, 36 cm, Leander

 

Čtyřhranný podnos z vánoční kolekce je ideální na cukroví, jednohubky nebo chlebíčky. Podnos je ozdobený dekorem perníčků a tradičními vánočními barvami.

Dostupnost 3 - 4 týdny
1 390 Kč
1 148,76 Kč bez DPH
   
Kód produktu 035116432588
Značka Leander
Kategorie Porcelánové podnosy
 

Mezi nejoblíbenější vánoční cukroví patří perníčky. Právě populární dobrota se stala inspirací pro tento vánoční podnos. Roztomilý dekor perníčků je doplněný typickými vánočními barvami – červenou, zelenou a bílou. Všestranný čtyřhranný podnos v barvě slonové kosti se hodí na cukroví, chlebíčky nebo jednohubky. Uvidíte, že upoutá pozornost každé návštěvy.

Český porcelán s vysokým podílem ruční práce vyrobila porcelánka v Loučkách u Karlových Varů pod značkou Leander.

Délka: 36 cm

Porcelán je vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.

Porcelán slonová kost
Tvar Mary-Anne
Dekor vánoční perníčky
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích. 

V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech. 

Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.