Prodlužujeme slevy na kategorii "Mrazivě nízké ceny" do 25. 2. 2024. Nakupujte výhodně porcelán a užívejte stolování.
TOP/Sleva 20 % Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Podnos párty na vejce s porcelánovým klíčem 24,3 cm, cibulák, Český porcelán

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 2 310 Kč
Ušetříte 462 Kč (–20 %)
1 848 Kč
1 527,27 Kč bez DPH
   
Kód produktu 70541 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie Porcelánové podnosy
Záruka 2 roky
 

Chybí vám pomocná ruka a přesto se chcete zúčastnit servírování, aby se ta vejce nerozutekla? Hledáte (a našli jste) účelný a přesto krásný kus stolního nádobí s vytvarovanými důlky pro vajíčka s ozdobným držadlem. Tento podnos párty na vejce s porcovacím klíčem vyrobila česká porcelánka v Dubí u Teplic a lze ho použít každodenně i při slavnostní večeři. Nejen pro vařená vejce, ale i ta velikonoční. Bílý s decentní modrou výzdobou plodů, lístků a linek s měkkými konturami se právě tento originální cibulák dědí z generace na generaci. Ošetřování je snadné - k čistění použijte kouskem vodou navlhčeného textilu nebo jej vložte do myčky na nádobí.

Váha: 720 g
Průměr: Ø 24,3 cm

Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem