Miska kompotová, český porcelán, 13 cm, pomněnky, Leander
Kód: 031614110887Související produkty
Detailní popis produktu
Drobné modré pomněnky patří mezi květinové motivy s osobitým kouzle. Jejich jemný vzhled dodává porcelánu lehkost a svěžest, zatímco elegantní tvar Mary-Anne podtrhuje tradiční charakter této oblíbené kolekce.
Kompotová miska o průměru 13 cm muá ideální rozměry pro rozmanité příležitosti.
Tvar Mary-Anne je charakteristický bohatěji modelovanými liniemi a jemně romantickým vzhledem. Miska je vyrobena z velmi kvalitního karlovarského porcelánu značky Leander.
Spojte tradiční porcelán, elegantní tvar a něžný dekor pomněnek a ozdobte stůl krásným, ale zároveň praktickým doplňkem.
Shrnutí parametrů
Průměr: 13 cm
Vhodné do myčky nádobí a do mikrovlnné trouby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové mísy na kompot, salát do 19 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590866751175 |
| Porcelán: | bílý |
| Tvar: | Mary-Anne |
| Dekor: | pomněnky Loučky |
| Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby: | ano |
| Vyrobeno v: | Česká republika |
| Vhodné do myčky a MW trouby: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Porcelánka v Loučkách u Karlových Varů byla založena roku 1907. O dva roky později společnost zakoupili Rudolf Dieterl a Rudolf Kӓmpf, po kterém byla porcelánka pojmenována. Nejprve se věnovali výrobě porcelánových šálků. Po čase ji rozšířili o náročnější sortiment v podobě jídelních a kávových souprav. Porcelánka zažívá významný rozvoj vrcholící kolem roku 1936, kdy její produkce dosahuje objemu 2 milióny kusů. Podnik je rovněž úspěšný na zahraničních trzích.
V současnosti porcelánka Rudolf Kӓmpf vyrábí luxusní porcelán pod stejnojmennou značkou Rudolf Kӓmpf a užitkový porcelán pod značkou Leander. Ve svém portfoliu má také produkty určené pro využití v hotelích a gastro provozech.
Veškerý karlovarský porcelán z Louček je vyráběn v kombinaci původních ručních postupů a současných nejmodernějších technologií. Mezi nejznámější tvary patří Mary-Anne a Sabina.
