• 1 z 2
 

Mísa pětihranná prolamovaná na dort. Noze 24 cm, cibulák, Český porcelán

 

Mísa pětihranná prolamovaná na noze dlouhé 24 cm. Mísa v dekoru cibuláku je ideální pro slavnostní příležitosti na servírování ovoce, zákusků atd.

Dostupnost Momentálně nedostupné
5 796 Kč
4 790,08 Kč bez DPH
   
Kód produktu 70162 / 00001
Značka Český porcelán, a.s., Dubí
Kategorie Porcelánové mísy na ovoce
Záruka 2 roky
 

Pětihranná prolamovaná mísa na nožce je ideální na slavnostní příležitosti. Využijte ji na servírování ovoce, zákusků nebo jakýchkoli jiných dobrot. Mísa je v dekoru cibuláku ozdobená granátovými jablíčky a orientálními květinovými motivy. Miska také poslouží jako originální doplněk do bytu, nebo jako osobitý dárek pro všechny milovníky designového nádobí. Najdete pro ni místo i u vás doma?

Výška nohy: 24 cm

Porcelán je vhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

Porcelán bílý
Dekor cibulák
Vhodné do myčky a MW trouby ano
Dekor cibulák
Materiál porcelán
Vyrobeno v Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Český porcelán patří mezi nejvýznamnější české porcelánky s bohatou historií a tradicí. První porcelán se zde vyráběl již v roce 1885. Typickým výrobkem pro podnik je porcelán s cibulovým dekorem, tzv. cibulák. S jeho výrobou společnost začala hned při svém vzniku a dosáhla s ním nebývalého úspěchu. Společnost dále rozšiřovala portfolio produktů s cibulovým dekorem. Jejich počet dosáhl v roce 1929 úctyhodných 257 tvarů. Dnes můžete zakoupit cibulák již v 660 tvarech. Vysoká popularita způsobila, že tento dekor začaly používat i další porcelánky na svoje produkty. Cibulák z Dubí je ale právem označován jako původní, tzv. originální cibulák z Dubí. 

V současnosti kromě cibulového dekoru je porcelánka zaměřena především na výrobu hrnků, jichž nabízí více než 100 tvarů s nesčetným množstvím dekorů. Dále nabízí užitkový porcelán, na jehož vývoji spolupracuje s významnými českými designery. Na návrhu velmi úspěšné kolekce Bohemia White a Bohemia Cobalt, které sklízí úspěch u odborné obce i koncových zákazníků, spolupracovala s prof. Jiřím Pelclem